1/16 Smolo Slika Model Peter (Bes), Nesestavljeno unpainted

Oznake: večino smolo številke, unpainted figurice smole, loong način, model smole, fantasy smole, kul stvar, pokemon, osnova za miniaturne, kiparstvo volk, osnove miniaturni.

1. O naši trgovini , dragi kupci in prijatelji, dobrodošli na moje trgovine, smole model komplet prodali v tej trgovini, z dobro podrobnosti, še naprej bomo za uvedbo novih izdelkov, prosimo, bodite pozorni na nas. 2. Pri izdelku , izdelki so unpolished, nesestavljeni, uncolored smolo model kompleti, ki ga morate izvesti sami, da je slika le sklic za kolorit, in kar je najpomembnejše, to ni igral Prosimo, pozorno preberite po branje navodil.Zaradi visokih stroškov mednarodna ekspresna dostava, izdelek ne vsebuje embalaža škatle in plakatov.Prosimo, um kupci skrbno naročanje, zaradi lastnosti smolo, in cesto, je daleč proč.Po tem, ko ste prejeli paket, lahko najdete deformacije.Prosimo, naj vas ne skrbi, dana deformiran del v vročo vodo, potem pa previdno obnovite. 3 O prevoza , smo ladjo na svetu, ki jih uporabljamo v kombinaciji ladijskega prometa, prosimo, poskusite izbrati standardne dostave, ki smo edini strošek dostave enkrat, ne glede na to, kako veliko izdelkov, ki jih kupite, na splošno, bo vaše naročilo odpremljeno v 1-2 dneh, če ste naročilo vsebuje zalogi izdelki, moramo 7-10 dni za dokončanje dostave, uporabite China Post zraka parceli in epackt, itd.Na splošno, boste prejeli vaš paket v 7-15 dni, v nekaterih državah potrebujejo 30 - 60 dni, če potrebujete druge kurirske storitve, se obrnite na nas.Razen na dan počitka, se bodo zamude, če naletite na slabo vreme.Prosimo za razumevanje, da smo strokovno ekipo, ki bo skrbno preverite pred odpremo zagotoviti, da boste prejeli dobre kit. 4. Glede po-prodaje , ki smo jo pripravljeni komunicirati s strankami, tako da, če imate kakršne koli težave, ko prejme paket, se najprej obrnite na nas.Vse težave je mogoče rešiti.Če produktov in opisi ne ujemajo, smo lahko sprejmete povračilo denarja, prosimo, Ko prejme paket, nas kontaktirajte v roku enega tedna.Po prejemu vrnjenih izdelkov bomo povrnili celoten znesek po potrjuje zaključek.Vrnjeni ladjar stroškov, krije kupec, prosimo za razumevanje. 5. Prav tako smo ljubezen model zelo veliko, tako vemo, da so potrebe strank in bo ustrezala vašim potrebam toliko, kot je mogoče.Nudimo barvanje storitve in druge zasebne prilagojenih storitev.Če potrebujete, se obrnite na nas, z veseljem vam bomo vam služijo. .Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosim, pustite nas pet zvezdic, to je za nas zelo pomembna, bomo zapustili naše pripombe v času, hvala vam!

• Starostni Razpon: > 14 let
  • Vrsta: statične
  • Opozorilo: neužitni
  • Številka Modela: smole slika