• Puloverji
  • Beau ljubi otroci puloverji baby jopica jeseni pulover teen dekleta fantje oblačila, oblačila božič oblačila malčka cardigan

€23.67

Oznake: mamica baby jopica, dolga majica ženska, povzetek pulover, bel pulover otrok, plesti pulover ženske, otroci jopica, dekle pulover, fant, star pulover, cardigan rebro, 4c las lasuljo.

Politika vračanja:

Če je predmet, ki je v okvari, nas o tem obvestite v roku 72 ur dostave.Fotografiranje okvarjen element.

Kupec je odgovoren za vse ladijskega stroškov.Naš ladijski promet pristojbina vključuje ravnanje, pakiranje stvari in druge s tem povezane stroške.

Vse elemente morate vrniti v prvotno stanje, zato da izpolnjuje pogoje za vračilo ali menjavo blaga.

O povratnih informacij:

Vaše povratne informacije so zelo pomembne za naš razvoj podjetništva,smo iskreno vabimo vas, da pustite pozitivne povratne informacije s petimi zvezdicami, da nas opirajoč se na vašem zadovoljstvu z našim blaga in storitev.Na žalost,če načrtujete, da nam nevtralna/ negativne povratne informacije, zaradi svoje slabe kupovanje pri nas,prosimo, kontaktirajte nas na vsakem času, tako da pospraviti svoje nezadovoljstvo in odpraviti težavo.

Prosimo, upoštevajte,:

Ne oklevajte, da nas kontaktirate kadarkoli, če imajo kakšno vprašanje pred nakupom, smo se bodo odgovori na vaša vprašanja v roku 8 ur

trudimo se, je najbolje, da vam ponudimo najboljše izdelke v dobrem stanju in najnižje cene z hitro dostavo v sevices.Prav tako smo pričakovali, da se vzpostavi dolgoročno poslovanje z vami v prihodnosti.

O Plačilu:

Preverite elemente skrbno.Če imate vprašanja o dostava ali kakovosti smo postavili na stran, prosimo, obrnite neposredno na nas.

Bomo ladja postavka glede na vaš naslov, ki ste nam, zato Preverite vaš ime/naslov/pošta koda/telefonska številka.

Da se prepreči ali zmanjša vaše stroške&težav,.Prosimo, preverite pri vaši državi carinski urad ugotoviti, kaj ti dodatni stroški bodo pred nakupom

O Ladijski:

Smo offen ladje elementov prek china post zraka ali EMS in drugih DHL,UPS,FEdEX,TNT,itd

Kitajska Post je samo za pakete manj kot 2 KG.vendar je potrebno veliko več časa, EMS ali druge je bolje za velike pakete.To traja približno 4 ~10 dni, v večini držav.

Ne bomo odgovorni za kakršne koli nesreče,zamude ali druga vprašanja, ki so odgovorni ladijski prevoz

• Material: Bombaž
  • Ovratnik: O-Vratu
  • Dekoracijo: vzorec
  • Oblačila Dolžina: Redni
  • Številka Modela: TOM2019120700005
  • Vzorec Tipa: Risanka
  • Rokav Dolžina(cm): Polno
  • Slog: Novost
  • Rokav Slog: Redni
  • Zapiranje Tip: Odprite Stitch
  • Fit: Ustreza prave velikosti, vzemite običajni velikosti

• Ovuramubezi

The quality is not so good; the material is less thick. And no 'logo' and 'labels'.

Puloverji

Dekle pomlad sutumn novi fant zimski pulover otrok dolg rokav otroška oblačila božič vrhnja oblačila otroci puloverju pulover ws1350

Opombe Dobrodošli v naši trgovini Smo najnižjo ceno, ki Smo jih imajo svoje tovarne Naše kakovosti, je najbolje, Prosimo, obrnite na našo customer service če imate kakršna koli vprašanja.Če prejmete oblačila, se počutijo dobro, ne pozabite, da nas s 5 zvezdicami, ki je Moj elegantno kupec Moj elegantno kupec Plačilo : za plačilo naročila na

€11.30