• Igrače & Hobiji
  • Otroci Igrače Montessori Lesene Igrače Naboja Odbor & Enota Oddelek Odbor Z Rusko Kegljišče Matematike Igrače Mize Aritmetična

Igrače & Hobiji

Oznake: 100 odbor montessori, lesene igrače, aritmetična igre, tkanine mousepad, multipl, baby montessori, kislo sladka, delitev montessori, mouse pad pepe, miniaturni skittles.

Značilnosti:

Aritmetična usposabljanje

Aritmetično odbor vključuje različne seštevanje, odštevanje, množenje in deljenje izračun načini, lahko učinkovito usposabljanje vaš otrok je aritmetična sposobnost na zanimiv način.

Visoko kakovostni material

Iz lesa gradivo, tiskano z jasnimi oblikami in vzorci, ki ne zbledi, kot čas goes z.Je tudi trpežna za uporabo in anti-rja.

Krog gladko površino

Usposabljanje set je polirani z gladko in okroglo površino, ki je udoben občutek dotika, in prijazen do otrok roke.

Prenosni za izvajanje

Aritmetično usposabljanje set je lahek, da ga je enostavno vzeti ven, da igrajo.In škatla za shranjevanje, zaradi česar je primerno, da dajo na stran.

Družina band

Delo z otroki, se igrajo in jim pomagajo, da ugotovimo, vprašanja, vaši otroci bodo srečnejši in globoko prepričanje v vas.

Specifikacije:

Tip:aritmetične odbor

Material:les

Postavka barva:les barva

Količina:1set

Odbor Velikost:30*22*0.5 cm/11.79*8.65*0.20 palčni(L*W*H)

Neto teža:670g/23.63 oz

Package:

1*aritmetično odbor nabor

1*paket polje

Pakiranje seznam

1*aritmetično odbor nabor

1*paket polje

• Značilnosti: Izobraževalne
  • Blagovna Znamka: IKAUOIE
  • Material: Les
  • Številka Modela: aritmetična odbor
  • Starostni Razpon: > 3 let
  • Opozorilo: hranite stran od ognja

• Toropygin

Perfect and arrived super fast! I haven't counted the beads. it's great I recommend it!

Igrače & Hobiji

Učenje, Izobraževanje Mešanica Matematike Igrače Montessori Učne Vire Sestavljanke, Kocke Za Otroke Število Besed Pomoči Za Usposabljanje Izračun Igre

100% Popolnoma Nova In Visoke Kakovosti Material :leseno Barva: kot slika S ize:Dolžina,*Širina:14.5*5 cm Konverzije: 1 palca=2.54 cm, 1 cm=0.393 cm Topel Nasvet : Prosimo, da se je spomnil, da je zaradi svetlobne učinke, monitorja svetlost/kontrast nastavitve, itd., je lahko za nekatere manjše razlike v barvnih tonov spletne strani je

Igrače & Hobiji

Otrok Montessori Možganov, Lesene Živali, 3D Puzzle Igrača dvostranski Trak Jigsaw Pripoveduje Zgodbo Zlaganje Izobraževalne Igrače Za Otroke

Otroci, Živali, 3D Lesene Puzzle Montessori Igrača dvostranski Trak Puzzle Pripoveduje Zgodbo Zlaganje Jigsaw Izobraževalne Igrače Za Otroke Tehnični Podatki: Material: Leseni Velikost: 18*12*1 cm(enojni)/7.1*4.7*0.39 Barve: kot prikazano Starost:>2 yearls star dojenček Paket Vključeni: 1 kos sestavljanke igrače Funkcija: 1.