• Oblačila Dodatki
  • 100 kozarcev/veliko Vroče Prodaje Novih dekleta Lep Cvet Z Zelenimi Listi Otroci Boutique Pokrivala DIY Pribor za Oblačila, Deli TH21

Oblačila Dodatki

Oznake: elastični trak za lase biser, zeleno glavo pasu, zeleno glavo, krono listov, zelena headdress, krono zelena, lovor listi, glavo listov, zelena hairband, hairband listov.

1)Barva:30 barvo izbrati (kot na sliki )

2)material:šifon,Svila

3)Teža:1,5 g/kos

4)Velikost:premer:6 cm(2.36")

Prosimo, dovolite 1-2 CM, razlikuje zaradi ročnega merjenja in ročno izdelane,zgoraj navedenih dimenzij so samo za referenco.Hvala :)

Slike in prefinjena barva razliko v naravi, je povsem normalno!

Plačilo

1.smo ponavadi accpet plačilo preko

2.Prosimo, poskrbite, da bo vaš naslov za dostavo pravilen, preden se odločite za plačilo

3.Vaš denar je varno v www.pgdpobegicezarji.si račun,vas prosimo, da potrdilo o www.pgdpobegicezarji.si in sprostitev denar, potem, ko je blago prejel.

Dostava

1.Smo dostava za vse naše predmetov po vsem svetu v roku 48 ur po EMS/DHL/ ali Kitajske post/Hongkong Post

Dostava način Delivey Krat Hongkong post/china post 15-25 delovnih dneh EMS 5-9 delovnih dneh DHL 3-4 delovnih dni 2.Včasih to lahko traja do 30 delovnih dni dute strogo po meri Pregled.

Vrnitev 1.Za kateregakoli razloga ne boste zadovoljni z postavk,smo accpet vrne in izmenjave v roku 7 dni po tem, ko ste prejeli vaše točke in jih bo opravljal vrniti ceno ladijskega prometa,bomo obdelali vrnete zahtevo v roku 2-5 dni po tem, ko smo prejeli vrnjenega artikla. 2.Če je predmet, ki je v okvari,prosimo, povejte nam takoj, da bi za zamenjavo ali popravilo.Če zamenjava ni na voljo,potem vračilo bodo izdani z originalno način plačila.

Povratne informacije 1.Če ste zadovoljni z elementi in naših storitev,vas prosimo, vzemite si minuto, da pustite nas pozitivne povratne informacije s 5 Zvezdicami, ki je za Element, kot je opisano in Komunikacije dostava in hitrost . 2.Prosimo, ne oklevajte, da nas kontaktirate, da bi dobili boljšo rešitev, preden se odpravite nevtralne ali negativne povratne informacije,vam ponujamo najboljše serive.

Stik z nami

1.Kontaktirate nas lahko tako, da pustite nam sporočilo na www.pgdpobegicezarji.si ali nam pišite.

2.Smo lahko odzove E-pošti v roku 24 Ur.

• Postavka Vrsta: Pokrivala
  • barve: 30 barvah, za izberejo
  • Spol: ŽENSKE
  • Vzorec Tipa: Cvetlični