• vrh
  • Poletje Baby Napihljivi Bazen Otroci Krog Bazenu Kad Prenosni Otrok Na Prostem Šport Igra Igrače Ocean Žogo Bazeni

vrh

Oznake: žogo bazen, vodnjak zunanji bazen, bazen swim, bazen bestway, swimava napihljivi bazen, INTEX, majhen napihljiv bazen, inflat bazen, kopalke bazeni, Bestway.

Bullet Točk:

1、Poseben Vzorec: Razlikuje od drugih otroško bazeni, naše napihljivi bazen otroško ima poseben vzorec.To je oko-lov na vašem dvorišču in na plaži.

2、Vode Zabavno in Kul Poletje: napihljivi bazen je kot nalašč za vaš fant, ki ima rad, da igrajo v vodi.Naj fant uživajo v vodnih zabavna in kul je izključeno v prihodnje poletje s to razstrelili bazen.

3、Več Uporablja: napihljivi bazen za otroke in malčke se lahko uporablja kot ball pit ali peskovnik za otroke.Uporabite ga lahko tudi kot pet hiša za vašega psa.To se lahko uporablja na prostem in v zaprtih prostorih.Najvišji nivo vode je navedena v notranjosti bazena in dodal, da preveč vode bo prekoračitev.

4、Enostavno Napihne s 3 Ločene Ventili: baby bazen je enostavno napihne s 3 ločene ventili.Lahko jo raznese v nekaj minutah z črpalko in celo z usti!

5、Kupite Z Zaupanjem: prva pomoč, popravilo obliž vključen za luknjo ali razpoka zaradi nesreče punkcijo ali trganje.Je enostaven za uporabo in ohranja zabavno bo.Prosimo, da se počutijo udobno, da nas kontaktirate in nam sporočite, če imate dodatna vprašanja o tem napihljivi otrok bazen.

Značilnosti:

Visoko gostoto nestrupeno PVC plastike, 3 zračne komore strukturo.Prihajajo z popravilo papirja.

Izdelek je primeren za 1 otroka, in vodo, odvajanje višina je približno 25 cm/9.84 v.

parameter:

Material: Plastika

Debelina: o 0.19 mm/0.01 v

Barve: modra, roza

Dimenzije: KOT KAŽEJO

Pakiranje: OPP vrečko

Starost: 0-3 let

Seznam:

Napihljivi bazen*1

Opombe:

Hranite vreči proč od otrok, ko je izdelek razpakira.

Opombe:

1. Prosimo, dovolite 1-3cm/0.4-1.18 v napak zaradi ročnega merjenja.

2. Lahko pride do rahle barvne razlike zaradi različnih zaslon in svetlobnih pogojih.

Hvala za razumevanje.

• Material: Eco-friendly PVC
  • sprejmite: Debelo
  • Funkcija 2: otroci stranka igrače