• Prenosne Avdio & Video
  • AM FM Prenosni Žepni Radio, Mini Digitalno Iskanje Stereo z Baterijo za ponovno Polnjenje in Slušalke za Hoja/Tek/Telovadnica/Kampiranje

Prenosne Avdio & Video

Oznake: internet radio, wifi, radio fm dab 220v, beli radio fm digitalni, originalni avto tuning, digitalni žepni prenosni radio, saab radio kit, hi-fi mini radio, gritzest žep radio, f fm radio kit, 2sc1971.

Visoka občutljivost in selektivnost z odličen sprejem.Z LCD-sn, Kratko pritisnite tipko AM/FM, da preklopite frekvenčni pas, dolg pritisk AM/FM in bo automaticly iskanje in shranjevanje na voljo postaje,podpira shranjevanje 58 radijske postaje (vsak pas za 29 radijske postaje)

Prenosen in Lahek: Prihaja z slušalke, udobno za nošenje.

Žepne velikosti, lahek in mini design, ga lahko dal v žep in lahko poslušate radio kjerkoli in kadarkoli, prenosni, da nosijo.

Kot nalašč za športne dogodke, kampiranje , sprehodi/pohodništvo , ribolov, izleti, in ostale on-the-go uporablja.

Stikalo za zaklepanje Design: To SEM FM Žep Radio s tipko za zaklepanje funkcija, ki zagotavlja vam, da poslušate svoje najljubše postaje brez naključnim delovanje v žepu.

Namenjen samo z nekaj enostavnimi gumbi, enostavno upravljanje in nadzor, ki je tudi bolj primerna za starejše in otroke.

15 ur igrajo čas, ko je polna.

To je z veliko boljši sprejem, širši FM Frekvenčno območje, in več novih funkcij.

Polnilna Baterija

Lahko uporabite USB-kabel za polnjenje baterije z dve možnosti, povezovanje rednega 5 V ac ali na računalnik za polnjenje ta radio (na polnilni tok, ne sme presegati 1A)

Ko je ikona baterije na zaslonu utripa, to pomeni, da moč je baterija skoraj prazna, vas prosimo, polnjenje baterije v najkrajšem možnem času.

Zaklepanje Tipkovnice Stikalo Design

Za zaklepanje tipk če želite preprečiti, da se obrača na deluje sama po sebi.Da bi preprečili naključnim delovanje, dolgo pritisnite tipko za ZAKLEPANJE za zaklepanje vseh tipke, ikona se prikaže na LCD zaslon, dolgo, da znova pritisnete tipko za odklepanje tipk.Zagotavlja vam, da poslušate svoje najljubše postaje brez naključnim delovanje v žepu.

Slušalke je potrebna in se uporablja kot antene, da bi dobili boljši radijski signal in izboljšano kakovostjo zvoka.Deluje lahko s katerimkoli drugim 3,5 mm slušalke.Ko prejemajo radijske postaje, izvlecite slušalke kabel, kot je daleč, kot je mogoče, za boljši učinek.

SEM Frekvenca: 520/522-1710 KHz

FM Frekvence: 64-108MHZ ali 87-108MHZ

Iskanje prirastek: FM: 0,1 MHz, AM: 10KHz

FM Antena: Slušalke Žične Antene

AM Antena: Notranji SEM Feritna Antena Bar

Občutljivost: FM Manj kot enako 20uV, MW Manj kot enako 5mV/m

Napajanje: Vgrajen 500mA polnilna litijeva baterija

Polnjenje napetost: DC 5V

Teža: 45 g / 0.1 lb

barva: Črna/Srebrna

Material: plastika

velikost: 84*48*12 mm

OPOMBA:

1. Ko uporabljate to, prosimo, vstavite slušalke kot fm antena za iskanje radijskih postaj.

2. Prvič uporabite, vas prosimo, napolnite baterijo za več kot 4 ure, zagotoviti baterija je popolnoma napolnjena.

3. V Združenih državah amerike, Kanada in druge Severni ameriki in Južni ameriki mora nastavite do 10 KHz, drugih držav, ki morajo do 9 KHz.

Vsebina Paketa:

1*AM FM Radio Žep

1*Slušalke

1*napajalni kabel

1*Vrvica za opaljivanje tega

1*angleški priročnik

Samo zgoraj paket vsebine, drugih proizvodov, ki niso vključeni.

Opomba: Lučka za fotografiranje in različnih prikaže lahko povzroči barvo elementa slika malo drugačna od prava stvar.Merjenje dovoljena napaka +/- 1-3 cm.

• Napajanje: Polnilna Baterija
  • Bluetooth: No
  • Vrsta: AM / FM
  • Slog: Prenosni
  • Številka Modela: AM, FM Radio Žep
  • Telo Material: Drugo
  • Wifi: No
  • Certificiranje: NOBEN
  • Dimenzije (Šxvxg): 84*48*12 mm
  • Zaslon: Da,
  • Funkcija: Vgrajen Zvočnik
  • Blagovna Znamka: SODIAL
  • Paket: Da,

• Josvroegop

I liked it very much thank you

• Pavelpritchin

Very good quality-price ratio. Good to station reception, good audio.

• Palashet

The radio is not silver bat black...

Prenosne Avdio & Video

HKN4191 Napajalni Kabel Kabel za Motorola XPR XTL CDM CM MaxTrac XTL2500 XTL5000 Dodatki za Vgradnjo Opis: 100% popolnoma nova in visoke kakovosti Funkcija: Izdelan iz visoko kakovostnega materiala, trajno, trdno in trmast za uporabo. Napajalni kabel za Motorola mobile Radio in Repetitor. Za Motorola OEM HKN4191B HKN4191 10 Stopala