Oblačila Za Šivanje & Tkanine

Punk Lobanje okostje Krpo Obliž Vezenih Nahrbtnik Dekoracijo Značke Krpo Obliži za Oblačila Telovnik, Suknjič Parches Bordados

€4.14

Oznake: baby rešilni jopič, otroški rešilni jopič, otroški rešilni jopič, kajak telovnik, jakna življenje, float telovnik, plavati telovnik, rešilni jopič, odraslo življenje telovnik, otrok rešilni jopič.

Uporaba vezenje popravek:

1), ki Jo lahko naredite je na oblačila, ki vam je všeč, ali lahko šivanje na torbe, kape mislite, da je sivo, ali drug kraj, kjer bi podobno;

2) obleke in hlače, če je poškodovan, se lahko uporabijo za kritje poškodovane površine.

3) Če se vaša oblačila so umazane z oljem ali drugim trdi, da je čist, lahko šivati občutljivo vezenje obliž na to, da pokrijemo.

4)Če ste kolesar ali motorno kolo, ljubimec, potem pa boste želeli, da bi našli nekaj biker /motorno kolo obliži za železo na vaše biker oblačila, bomo veseli, da zagotavljajo strokovne biker obliži za vas!

5)Če so oblačila za kavo, boste morali kupiti obliži za dekoriranje oblačila, dobrodošli, da izberejo primerne popravke v moji trgovini, oblikovanje po meri je accetable, samo vas prosimo, da stik z mano! : )

O Ladijski:

1.Bomo izberite najbolj primeren način za različne države ramdonly.Če imate druge Zahteve pls prosimo, dovolite mi, da vem.

2.Elementi bodo poslani v 1-15 delovnih dni po plačilu.

3.Bomo ladja vaše element, ki temeljijo na vašem Depozitni naslov, pls preverite, ali je pravilna.

4..Običajno, je potrebno 10-50 delovnih dni za prihod z Air Mail, in traja 5-10 delovnih dni, ki jih Express.

Politika Vračanja:

1.Samo okvarjeni izdelek bo na voljo zamenjavo ali vračilo kupnine.

2.Pokvarjena izdelki morajo biti vrnjeni v roku 30 dni od datuma, ki ste oddali naročilo.

3.To lahko traja do 7 delovnih dni, za obdelavo vaših vrnitev ko bomo prejeli vaš izdelek.Kupec je 4.odgovorni za vse nadaljnje poštnine.

Druge Politike:

1. Lahko prikažemo nižji znesek na računu, vendar ne prevzemamo odgovornosti za kakršne koli po meri ali dajatve, uvozne dajatve.

2. Če sem iskren parcela ne controled z nami, ko je bila odposlana, in tam bo vedno exsit logističnega problema na zelo majhno hitrost.Če se to zgodi, obrnite se na nas, si bomo prizadevali, najbolje, da najdete način, kako rešiti to dobro.

Povratne informacije:

1. Prosimo, potrdite prejema blaga po tem, ko ste jih dobili.

2. Mi ne sprejemamo nevtralna ali slabo mnenje, če imate kakršne koli quesiton,pls stik z mano prvič, si bomo prizadevali, najboljše rešiti problem tudi.

3. Če imate kakršno koli vprašanje za izdelke boste prejeli, prosimo, obrnite na nas v času in bomo poskušali naše najboljše, da bi rešila težave in da ste zadovoljni.

4. Prosimo, da nam pozitivne povratne informacije.

Hvala za vaš čas, bomo poskušali naše najboljše, da zagotavljajo prijetno nakupovalno doživetje za vas!

Dobrodošli spet obiščite!

• Blagovna Znamka: Ljubek Življenje
  • Vrsta Izdelka: Obliži
  • Železo na:
  • Velikost: exact size is in each production picture
  • Barve:
  • Tehnika: Vezene
  • Sew na:
  • Funkcija: Okolju Prijazno
  • Slog: Železo-Na
  • Oblikovanje:
  • Uporaba: