• Igrače & Hobiji
  • COMPUDA Piščanec Maske za noč Čarovnic Novost Kostum Stranka Latex Živali Glavo Masko Petelin Cosp

Igrače & Hobiji

Oznake: piščanec, šala zob, pustne maske, spolno živalske maske, maska teror, maskara de teror, false ogenj, helloween, halloween maska iz lateksa, novost darila, prodaja.

Piščanec Maske Za Noč Čarovnic Novost Kostum Stranka Latex Živali Glavo Masko Petelin Cosplay

Opis:

【Zabaven IN DUHOVIT】--Hej, prijatelj, kaj pa, če si videl nekoga, ki na ceste nosi takšno petelin masko za nakupovanje?Boš smejal?Oh, to je humor v življenju.Želite biti šaljiv oseba preveč?Ta živalska maska je dobra izbira za vas.Vzamete s seboj, s prijatelji,' stranka ali koncert in morate imeti veliko smeha.

【Nestrupeno brez vonja】--petelin, vodja maske narejene iz visoko kakovostnega 100% naravno okolje gumo iz lateksa.Deodorization zdravljenje je bilo opravljeno v proizvodnem procesu.non-toksične, non-širjenje vonja, nepremočljivimi izolacijo in zelo naravno realno in enostaven za čiščenje.

【PREPOZNAVNOST IN zračno propustno VLAKNO】-- ni nobenih ovir v vaš pogled in dihanje.Lahko videli skozi usta petelin masko.To bo dodajanje bolj veselo in aktivno vzdušje za vas.Gume, lateksa je elastična in elastično, z veliko prostora in zračno propustno vlakno.

【ZANIMIVO UPORABO】--piščanec masko obleko za noč Čarovnic,božič,velika noč,karneval,noša stranke,oznako osebe ali preprosto za šel v nočni klub.Možno je tudi, da igrajo z otroci doma ali ob koncu tedna.Kakorkoli že, boste videli veliko uporabi tudi v drugih časih, kot noč Čarovnic!

Vključujejo:

1x Piščanec Masko

• Material: Plastični
  • ključnih pet: izobraževalne igrače
  • Starostni Razpon: > 3 let
  • ključne tri: igrače za odrasle
  • Tema: groza
  • Opozorilo: NOBEN
  • ključ noč: uganke za malčke
  • Blagovna Znamka: COMPUDA
  • ključna dva: antistress za roke
  • ključ sedem: izobraževalne igrače za dojenčke