• Ogrlice & Obeski
  • EUDORA 20 mm Cvet Kletko Harmonijo Žogo Glasbeni Obesek Angel Klicatelja Bola Ogrlico, ki Za Otroka Nosečnosti Nakit za ženske, Darilo Ideja K349

Ogrlice & Obeski

Oznake: polje glasbe lesene, obesek angel, Pero, g. angel obesek, ovratnik pogovor, ženski collier, ulov wwe, cvet življenja, eudora nakit, neklaces moški.

Eudora 20 mm, Platirani Srebro Harmonijo Bola Žogo Cvet Locket Kletko Obesek fit DIY Gonge Žogo Ogrlica Nakit Za Ženske K349N20 Pogoj: 100% čisto nov Eudora harmonijo žogo nakit Žogo velikost: 20 mm Žogo barva: Barvita gonge žogo za vaš dodatni Verige velikost: 30inch srebrne barve verige (Približno 76 cm ) Material: Bas,posrebreni na baker(locket kletko), posrebreni nerjavnega jekla(verige) Količina: 1piece notranje žogo (ali brez žogo)+1piece locket kletko+1piece verige Kakovosti: Čisti ročno, Eco-friendly, ki smo gurantee je bilo v visoki kakovosti.Harmonijo bola/Nosečnosti žogo/Gonge žogo/Baby bola: 1)stresite, in da bo prijeten glas 2)Prvotno proizvajalec 3)Odlično darilo za otroka kažejo, 4) OEM

O Harmoniji OGRLICA

IDEALNO DARILO ZA BODOČO MAMO!V ogrlico, ki bodo pakirane v darilni škatli.Ta dragulj nosečnosti nosili nosečnice, so pomirjevalno in blagodejno za otroka, za devet mesecev in po rojstvu otroka.Na bola se nosi na trebuh gumb na kabel ali iz nerjavečega jekla verige s kavljem.Je bil tudi imenovan angel klicatelja; Za Maji, to pomeni, srečno, rast, dobro počutje in zaščito pred telesne bolečine in bolezni.Na bola kliče angelov je odlična amulet, da bomo lahko imeli, če želite vključiti sreče in zaščite našega življenja, pritegniti dobre energije.Materni Indonezija in Mehika, Bola je dragulj, nosečnosti, krog in zvoka, ki se prevaža na trebuh z dolgo vrvjo, ki oddaja svetlobo opolnoči vsaka noseča ženska gibanja.V notranjosti se skriva žogo, ki se sprehodi skozi obesek, daje zvočni zvok za otroka.Mati, ki se gibljejo, izgovarja žogo.Baby nato zazna zvok, in se odzove tako, da se premika ali sprošča v primeru stresa.Po rojstvu Če bola ima pomirjujoče, da otroka med nosečnostjo, da bi tudi po porodu.Ob svojem rojstvu, malčka priznava bola sliši v maternici, in mine enkrat.Dragulj in služi kot povezava med življenje preživel v maternici matere in zunanjim svetom.Mnoge matere tudi šivala bola znotraj odejo otroka, ki nadaljuje, da se sliši privlačen zvok.Drugi nositi obesek, medtem ko dojenje za spodbujanje spanja ali miren baby jokati.Jo postavite v višino, izven dosega malo, in tresti se, ko je potrebno, da zvok žogo obesek.Zvok, ki ga oddaja bola je zelo mehka.Do te mere, da nekatere mame pritožujejo, da ne sluha.Zvok, ki spominja na zvonec in je komaj opazna.Glas, ne več kot 60 decibelov, to je dobro za dojenčke.

• Kovine Tipa: Baker
  • Blagovna Znamka: eudora
  • Spol: ŽENSKE
  • Postavka Vrsta: Obeski
  • Številka Modela: K349N20
  • Fine ali Moda: Moda
  • Material: Kovine
  • Dolžina: 45 inch,114cm
  • Obesek Velikost: 20 mm
  • Merital: Bas,18k srebrna
  • Obeski Vrste: stran
  • Embalaža: Samo eno darilo polje za vsako parcelo
  • Slog: Srčkan/Romantični
  • Obliko\vzorec: KRŠKO

• Marinapashko

Just like the picture carton's little box came a little flat but everything ok

• Genergalang8

beautiful..I love it

• Tobolculoses

Pretty and fast delivery

• Lola La23

bien

• Marianne Roulet

Fast delivery and very good quality. It's for a gift and I'm delighted.

Hiphop Močen Kovinski Obesek Ogrlica Krog Zavrti Listov Kristalni Obesek Zlato Ogrlico, ki za Moške Punk Ženske, Modni Nakit

POSTAVKA ŠT.: NA123 Funkcija:HIPHOP Barva:Zlata,Srebrna Velikost: Verige dolžina 80 cm(31.496 v),obesek za 6,3 cm(2.480 v) Material:Cinkove Zlitine Neto Teža: 127g (Obesek in verige) Pakiranje:Pakirani v elegantni darilni škatli Dostava:Brezplačna Dostava in Dobavni Mi ladje vseh parcel v roku 48 ur po plačilu, zagotoviti vse vrste način dostave.Če želite