• Lutke & Plišaste Igrače
  • Resnično Disney Mickey Minnie Multi-funkcijo Nakupovalne Torbe Platno Potovanja Zložljiva Torba Torbici, Dekleta, otroci igrače, pliš Lutka Darilo

Lutke & Plišaste Igrače

Oznake: vrečko micki ken, donald, hercules disney hermes, mickey mouse, mickey mouse plišastih, disney princess, mha plushie, Disney, miljenik igrača, mickey mouse ženska.

Disney torba

Material : visoko kvaliteten material .--PU usnje Po uradni licence / 100% Pristen Izdelek PAKET VELIKOST: približno cm, primerna: starost 2+ Opombe:

Barve odstopanja se lahko razlikuje zaradi različnih nastavitve zaslona, vljudno prosim razumeti.

Ponujamo vam najboljše izdelke in storitve.Če imate kakršne koli težave, vas prosimo, sporočite nam, in bomo rešili problem ASAP.Najlepša hvala.

• Opozorilo: ne blizu požara
  • Značilnosti: Film & TV