• Iglo Umetnost In Obrti
  • Dispaint Celoten Kvadratni/Krog Vaja 5D DIY Diamond Slika "Risanke, pravljice" Vezenje Navzkrižno Šiv 3D Doma Dekor A12100

Iglo Umetnost In Obrti

Oznake: ženske tanga kopalke, šola krila online, ženske tan čipke čevlji, ženske cisterno vrh se sprostite, svila otroci pyjama, svila čisto nightdress, svileni trak obreži zgoraj, svileni trak risanke, svileni trak 25 mm, diy.

Dobrodošli na ime Trgovine: Funkcija: Polno Kvadratnih/Krog diamond slikarstvo Uporabe: domov/hotel/urad dekoracijo & darilo Barva Količina: 30-45 Barve O Vaja: 100% Polno kvadratnih/krog vaja Material: Kvadratnih/Krog Smolo Diamant Sliko velikost: Vse velikosti se lahko meri Približno Okvir: Ni Okvir, Ko izvedete potrebne za oprijem na lokalni nakup Okvir Platno Package: Roll up , Preprečiti Gube Paket Vključuje: Polni sveder diamantni , tiskano krpo, orodja

Celoten Kvadratni / Krog Vaja 5D DIY Diamond Slikarstvo Vse Se Lahko Meri 1、Na slikarsko platno, na okrasnih in vsa orodja, ki bo pakirana v škatlo.

2、barvo polje je drugačen.To je odvisno od velikosti slike.

3、polje je dovolj močna, da zaščitite izdelek, ampak polje lahko dobili malo poškodb med prevozom.Orodja vključujejo dotting pero, pinceta, dotting cemeent, torbice, ploščo. 1. Glejte primerjavi miza na platno za identifikacijo vsakega diamond število in ustrezno natisnjeni številki na platno.

2. Vstavite krog koncu dotting pero v dotting cementa (pritisni in trdi, da cementa v mestu).

3. Uporabite krog koncu pisalo, da se držijo diamant in rahlo pritisnite navzdol, da odstranite dodatno cementa.

4. Trgati narazen delno film in kraj diamant na platno v skladu z ustrezno številko.

5. Če držijo diamant za napačno območje na sliki, odstranite diamant s pinceto.

6. Po končani, rahlo pritisnite navzdol diamanti z roko ali knjigo za zagotovitev, da diamanti so trdno pritrjen.PS:

Obstaja video, da vam pokažem, kako dokončati ta slika na vrhu te strani.In to je mogoče videti le v računalnikih.

In če ste še vedno skrbi o tem, kako dokončati, lahko kupiti mala slikarstva v praksi.Diamond Dodatek Storitev

Bomo poslati vse diamanti, ki jih lahko izgubite.

Nekatere Druge Storitve

1. Če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, da nas kontaktirate.In bomo odgovoriti v 24 urah razen ob koncu tedna.

2. Če so kakršne koli težave, prihaja k vam, prosimo, ne skrbite.Kontaktirate nas lahko prvi.Obljubimo si bomo prizadevali, vse, kar je mogoče, da vam pomagamo.

3. Prosimo, bodite pozorni na čas, razlika med nami.Delamo na Kitajskem.

Čas Tabela našega Delovnega časa.Časovni Pas Delovni Čas Pekingu Time 08:30 do 17:30 Moskva Čas, 03:30 do 12:30 NAS Pacifiški Čas 17:30 do 02:30 nizozemska Čas 02:30 do 11:30

O Ladijski

Država Ponavadi pridejo času ruske Federacije 15 ~ 23 dni Nizozemska 12 ~ 15 dneh zda 14 ~ 19 dni, v Španiji 13 ~ 17 dni Francija 13 ~ 17 dni Združeno Kraljestvo 10 ~ 13 dni Ukrajina 16 ~ 21 dni, Drugi 15 ~ 30 dni

1.Mi ladje, ki jih www.pgdpobegicezarji.si Standardne Dostave, www.pgdpobegicezarji.si Premium Dostave, Kitajska Post Registriranih Air Mail, SPSR, Pony Express in DHL.

2.Prijatelji iz ruske Federacije je treba predložiti Potni list, Podatke, ko pošljete po www.pgdpobegicezarji.si Premium Dostave, SPSR in Pony Express. (Sistem vas bo spomnil samodejno.)

3.Če ne boste prejeli, vaš paket po 30 dneh, smo lahko povrne, če želite.

Je okrasnih krog ali kvadrat?Celoten Kvadratni/Krog Vaja DIY Diamond Slikarstvo lahko Vse po meri

Je diamant slikarstvo popolno ali delno?Je Poln Kvadrat/Krog Vaja DIY Diamond Slikarstvo

Je okrasnih dovolj?Na okrasnih je dovolj.Smo dal 30% dodatno diamantov, v vsakem vrečke diamantov.In nudimo Diamantno Dopolnitev Storitev.

O naših diamond barve.Večji velikosti, več barv.

Kaj je velikost slike?Vse velikosti v naši trgovini, ponavadi pomeni, Velikost Slike .Opomba Naše diamond slikarstva so polizdelki, ne vključujejo okvir.Ponujamo diamond vezenje orodja za vašo znamko.Čeprav naše izdelke ni najcenejši, vendar je kakovost naših proizvodov je najboljši!Ko ste končali, lahko posnamete vaše slike in ga poslali k nam, bomo delež ti z drugimi kupci po vsem svetu.Povratne informacije v Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 ZVEZDIC.Če ste zadovoljni z našo opremo in storitve.PROSIM, NE zapusti nas 1,2,3,4 zvezde, saj so enaka za negativne povratne informacije.Če imate kakršne koli težave z naše izdelke ali storitve, vas prosimo, da nas kontaktirate, preden zapustite negativne povratne informacije.Potrudili se bomo rešiti vse težave in zagotavljajo najboljše storitve za stranke.

• Zunanje Embalaže,: Obarvano Polje
  • Diamond tip: 3D 5D
  • Okvir: No
  • Platno Pakiranje Metode: Zavihal