• Vrhovi & Tees
  • PLstar Kozmos Harajuku Ženske/moški tshirts Mali Princ 3D Print majica s kratkimi rokavi T-Shirt Crewneck Tees Otroci tshirt vrhovi Plus velikost 5XL

Vrhovi & Tees

Oznake: plstar anime tshirt, moški princ, tao otroci majica, nalepke otroci majica, šest od vrana, , grešnik, sok wrld tee, 3d hoodi, tumblr rumena, človek princ.

Dragi prijatelji: 1. Smo factory outlet, podporo spusti ladje .Če potrebujete preprodajati naših izdelkov, smo lahko ponudi fotografij brez vodnega znaka . 2. Sprejemamo tudi DIY če želite prilagoditi slog, vas prosimo, da nas kontaktirate.Hvala.Opombe:

To je Azijski velikosti , običajno deluje manjše 2 velikosti, kot je ZDA,EU,velika britanija,AU velikosti,

prosimo, izberite velikost, večjo od vaših običajnih velikosti. ( 1 cm= 2.54 cm)

Barva: Kot je prikazano na sliki (Dejanski element, ki bo videti enako kot na sliki, vendar pa obstajajo lahko manjše razlike v barvah, zaradi svetlobnih učinkov, med fotografija ob ali ponudnik, ki je nastavitev zaslona.

Pakiranje:1xT-shirt

• Prodajo po Pack: Komplet 2 kosov
  • Vrsta Tkanine: Broadcloth
  • tyel5: camisetas majica s kratkimi rokavi ženske tees vrhovi smešno ustvarjalne oblačila
  • Blagovna Znamka: PLstar Cosmos
  • Spol: MOŠKI
  • Vrhovi Tip: Tees
  • Type3: moda za tiskanje kratek rokav 3d majica s kratkimi rokavi moški ženske
  • 1: natisne majica s kratkimi rokavi moški ženske,poletna majica s kratkimi rokavi ženske vrh
  • Type2: 3d mens t srajce moda Unisex ženske, moške 3d t-shirt
  • Slog: Moda
  • Rokav Slog: Standard Edition
  • Hooded: No
  • type4: poletje slog, 3d majica s kratkimi rokavi ženske moški tee majice
  • Material: Poliester
  • Rokav Dolžina(cm): Kratka
  • Ovratnik: O-Vratu
  • Postavka Vrsta: vrhovi
  • Vzorec Tipa: Tiskanje
  • type6: poletje slog moški ženske 3d tee shirt Crewneck tshirt

• Daapohicauligi

Inferior quality

• Tmlkcj Cedilla

thanks

• Kolodin16

It's very small. I thought it was bigger.

Vrhovi & Tees

Harajuku 3D T-Shirt Neznancu, kar Tiskanja Moški Ženske O-Vratu Kratek Rokav Tees Novo-Prihod Priložnostne Ulične Ženska Majica s kratkimi rokavi Ime izdelka : 3D tisk T-shirt Ovratnikom : O-Izrez Spol : Unisex,Kis,Fant / Dekle / Moški /Ženske Slog : Modno in priložnostne Material : Bombaž in Poliester Barva : črna Velikost: