• Igrače & Hobiji
  • 43 cm Anime Hyperdimension Neptunia Sprostitev Vijolično Srce Sexy Zajček dekle Ver. PVC Dejanje Slika Zbirateljske Model Igrače Za Darilo

Igrače & Hobiji

Oznake: črna neptunia, moški zajček, neptunia, zajček dekle figur, anime slika hentai, katou zajček slika, diorama set, srce plišastih, hyperdimension neptunia številke, h10.

Sedemnajst tisoč pet sto petdeset šest

Material: PVC Pogoj:100% NOVO velikost:Cca 43 cm Package: OPP vrečko Pošiljke:

Če ste naročilo,prosimo izberite način dostave in plačila za naročilo vključno ladijski promet pristojbina.Mi bomo poslali postavke v roku X dni, ko je vaše plačilo končan.Mi ne zagotavljajo, čas dobave na vse mednarodne pošiljke zaradi razlik v carinski obračun časi v posameznih državah,kar lahko vpliva, kako hitro se vaš izdelek pregleda.Prosimo, upoštevajte, da kupci, ki so odgovorni za vse dodatne carinske pristojbine,posredniške provizije,carin in davkov za uvoz v vaši državi.Ti dodatni stroški lahko zbirajo na čas dobave.ne bomo povračilo stroškov prevoza za zavrnjene pošiljke.Prevozni stroški ne vključujejo nobenih uvoznih davkov,in kupci, ki so odgovorni za carine.

Imamo lastno dostave podjetja z najboljšo popust.

1.Za blago, teža 2KGS:Običajno bo ladja postavke z EMS/DHL/UPS (Tranzitni čas, ki je potreben 3-15 delovnih dni);ali ladje z twe parcele, ki jih na Kitajskem post air mail.

3.Če ste naročilo prevoza zahteve,prosimo, obrnite na nas.

Napovedi:

Trudimo se, da služijo svojim strankam najboljše, kar smo lahko.Povrnili vam bomo, če boste vračilo predmetov, v roku 15 dni od vas prejema elementi iz kakršnega koli razloga.Vendar je kupec poskrbeti, da predmeti, ki se vrača v prvotno stanje,Če so elementi, ki se poškodujejo ali izgubijo, ko so se vrnili,bo kupec odgovoren za tako poškodovana ali izgubo,in ne bomo kupcu dati polno nadomestilo.Kupec poskusiti, da vložijo zahtevek z logistično podjetje za povrnitev stroškov in škode ali izgube.

Kupec bo odgovorna za poštnine tu se vrnete elemente.

Garancija In Vzdrževanje:

Ponujamo 1-mesečno brezplačno zamenjavo.Kupci lahko zaprosi za zamenjavo v roku 15 dni od vašega prejema izdelka.Naj kupec vrne izdelek v originalni pogojev za nas in bi morali nositi stroške dostave, za vrnitev.Ponujamo tudi 12-mesečno brezplačno vzdrževanje.Naj kupec vrne izdelek v originalni pogojev za nas in bi morali nositi stroške dostave, za dele je treba zamenjati.

Pred vrnitvijo artiklov,prosimo, potrdite, povratni naslov in logistika način z nami.Po daš elemente tothe logistično podjetje,prosimo, pošljite nam številko za sledenje.Takoj, ko bomo prejeli elemente,bomo popravilo ali zamenjavo jih ASAP

Povratne informacije:

Vaše zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije so za nas zelo pomembni.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našo opremo in storitve.

Če imate kakršne koli težave z naše izdelke ali storitve,vas prosimo, da nas kontaktirate, preden zapustite negativne povratne informacije.

Potrudili se bomo rešiti vse težave in vam zagotavlja najboljše storitve za stranke.

• Postavka Vrsta: Model

• Awdwdawd

Very well made.

Open Source Rokavice /Nosljivi Mehanske Somatosensory Nadzor Exoskeleton