• vrh
  • Dež Čevlji Otrok, Fant, Dekle Srčkan Risanka Dinozaver Natisne Otroci Fantje Škornji Gleženj PVC Nepremočljiva Baby Vode Čevlji Rainboots

vrh

Oznake: baby lok rainboots, dež čevlji dojenček boys, otroško dež copati otroci, luna mesto čevlji, trakom, obutev, nepremočljiva, otrok rainboot, fantje sneg superge, g boys športni copati, dež čevlji krzno otrok, moon škornji moški.

RECIMO NE SLABE KAKOVOSTI !!

CENA DEPEDN O KAKOVOSTI !!

Le visoko kakovostne izdelke, so pokazali v tej trgovini .

Verjamemo, da vam bo všeč.zato smo upali, da bi taka zaveza.

OPOMBA:

Kako izbrati pravilno velikost: 1, Naši velikost ni standard NAS velikosti, in to je samo enaka dolžina stopala! 2, velikost standarde različnih državah ali različnih proizvajalcev,so različni, dolžina stopala je edino merilo za izbiro velikosti. 3, dolžina Stopala ni vložek dolžino,in to tudi ni čevlji znotraj dolžine.Običajno Vložek dolžina = dolžina stopala +0.5 cm~1 cm 4, Prosimo, natančno merjenje vaš otrok dolžina stopala ali vložek dolžina

5, Če svoje noge so nekako maščobe,prosimo, izberite eno številko večje.Če niste prepričani,se obrnite na nas.

Opombe: (1 inch = 2.54 cm) Upam, da razumevanje.Lep nakupovalni dan!

1. smo običajno ladja vaše naročilo v roku 2 dni prejemu vašega plačila.

2.mi ladje elementov prek EMS,UPS,DHL,FEDEX,TNT ,epackt ali Kitajska/Hongkong Post letalom, ,prevozni način, je odvisna od skupnih stroškov.

3. Manj kot 100$, dobavi Kitajska/HongKong post.Več kot 100$, dobavi EMS, UPS, DHL.To ponavadi traja 5-8days za dostavo.

4. Kitajska /HongKong post, običajno traja 15-30 delovnih dni za vašo lokacijo, ampak včasih zaradi meri dajatve ali vremenske težave, ki jih lahko odloži malo dlje, iskreno upam, da boste lahko počakati nekaj dni v potrpežljivosti.

1. Ker vaše mnenje je tako pomembno za našo prihodnost podjetja, smo iskreno upam, da boste lahko zapustili pozitivne povratne informacije za nas, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo, hvala za vaše vrednost časa.

2. Če niste zadovoljni z vaše naročilo, prosimo, obrnite na nas pred odhodom netural (3 zvezdice) in negativno(1-2 zvezde)povratne informacije.

Lahko delamo skupaj, da bi odpravili težavo.

• Zapiranje Tip: Slip-On
  • vzorec: Risanka
  • Pete Vrste: Ravno s
  • Blagovna Znamka: QIBOBIQ