• Nakit Sklopov & Več
  • MHS.SONCE Hot Pink+Mornarice Otrok Bubblegum Močen Noge Ogrlica Dekle Otrok Nakit Set Močen Fant Glavo Ogrlica&Zapestnica

Nakit Sklopov & Več

Oznake: otrok nakit, otrok nakit set, dekle ogrlico iz, otrok kostum nakit, otrok nakit set, nakit otrok, nakit set za otrok, otrok nakit za dekle, otrok ogrlico iz, otrok nakit set.

\ Proces Dostava

1.Dodaj v košarico →2.Še naprej dostave→3.Pogled dostava voziček→4.Preverite, ali so vsi predmeti→5.Kupi zdaj

→6.Izberite način dostave→7.Potrdite plačilo

Pošiljko

1.Kitajska Post Navadne Majhne Paketni Plus,DRUGE(ruski):

Naročila nad usd, 7, s številko za sledenje in Mednarodne dostava informacije

Naročilo

2.Kitajska Post Registriranih Air Mail, ali Epacket (ZDA)

S številko za sledenje in Mednarodne dostava informacij, prav tako bo potrebno 20~50days.

3.naročila nad $150,brezplačna dostava z EMS ,DHL ,FedEx,UPS,TNT,Cestnina (ZDA, Avstralije in večina Evrope), bo to traja 10 dni.

Lahko se obrnete k meni za več informacij

Plačilo

-Depozitni, vodilni tretjih oseb online plačila platformo od Alibaba Group.

Povratne informacije in Reševanje

Naj vam zdi, da karkoli bi si nesrečen, vljudno prosim, da me kontaktirate pred odhodom negativnih/nevtralna povratne informacije ali odpiranje spora.Bomo rešili problem za vas, prijazno in hitro.Stik z nami bodo najboljši način rešiti problem.Cenimo vašo nakupovalno izkušnjo, smo vedno poskuša narediti bolje.

Če ste zadovoljni z našo transakcijo, smo toplo vas vabimo, pustite pozitivne povratne informacije.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in sodelovanje.

Storitev 100% Garancije, Če niste zadovoljni, nisem zadovoljen!Vaš sastisfication je naša sreča!Samo e-poštni me, če niste zadovoljni s katerim koli od mojih izdelkov Bomo po najboljših močeh, da reši vse težave. 100% Vračilo 100% Zaslug 100% Zamenjava 100% Izmenjavi.Brez rok, Brez Heca.

• Original: Kitajska mailand
  • Velikost Kroglice: 20 mm
  • Spol: Dekleta

Nakit Sklopov & Več