• Dogodek & Party
  • OurWarm 122pcs Balon Garland Arch Komplet z Umetno Palmovih Listov Baby Tuš Aniversario Rojstni Okraski Dobave

Dogodek & Party

Oznake: ornament traku, arch balon garland, balon garland, arch balon kit, balon garland roza, balon garland poroko, bombažne tkanine traku, trak tkane, arch balon, rob spodnje perilo.

Seznam Vsebine:

VSE-V-ENEM SET VKLJUČUJE: 50x bela ballon,10 cm; 30x bela ballon,5 cm; 3x beli baloni,18 centimetrov; 10x zlata trebušaste,12 cm; 5x zlata konfeti baloni,12 cm; 10x zeleno baloni; 10x umetno palmovih listov za 18 stopala ballon trakovi; 1x 32 stopala dolgo ballon traku; 100x ballon pika gule; 1x ballon kravato orodje.Material: Lateks Teža: 440g Uporaba: poroka、baby tuš

Funkcija:

1,VISOKO KAKOVOST in STROŠKOVNO UČINKOVITO: za Razliko od drugih trgovin, ki jih ponujamo umetne palme listi, ki so bolje opremljene z baloni in prihranite stroške kupiti ločeno.Baloni vseh velikosti in vseh barv pomoč balon venci ali loki videti polnejše in bolj ekološko. 2,nestrupeno & SAFE: Certificirano balone.Narejeni iz naravnega lateksa.Priporočeno za otroke nad 12 let.Ti belo in zlato baloni so idealne stranke dobave, Ti chrome baloni/ kovinski baloni imajo lahko nekatere kovinske barve in kalcij v prahu, da se prepreči balone iz zlepljeni skupaj. 3,KAJ ZAPOLNITI Z: beli baloni lahko napolni z zrakom in helij.Ti zlata chrome baloni, zlate bleščice balone, napolnjene z ZRAKOM, bo ostal polno za do 72 ur, medtem ko s HELIJEM bo ostal polno za 3-6 ur.Konfeti, bo seveda poteze v smeri gravitacije smer, kot je težji od zraka.Pred inflating, spray malo vode, v balone in zbadanje konfeti z rokami večkrat za distribucijo jih 4,NIČ TVEGANJA: ustvarili Smo naš izdelek z dodatno skrb in pozornost za podrobnosti, ki zagotavlja najboljše doživetje za vas.

Kupec Branje

1.Zgoraj Dobavni Rok Je Samo Za Referenco, Včasih Bo Odložena Zaradi Praznikov, Festivalov,Slabo Vreme, Običaje, Itd. 2,je cena, ki ne vključuje Meri Dolžnost,Oddaljeno Območje plačilo ali druge plačujejo Pristojbine iz kurir.Morate plačati 30USD več, če je vaš naslov Oddaljenem Področju.

Plačilo

1,sprejemamo Visa/Master Card/Boleto/WebMoney/QIWI Denarnice/Bančno Nakazilo.Pišite Nam, Če Imate Kakšno Vprašanje, Kdaj Boste Plačali.Prosimo, da se zaveda, da vse vračilo bo izdan na enak način, da kupec plača nas. 2,Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu,prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila morajo biti completeed.

Package Shippment

1,Elementi bodo preverjeni in pakirani dobro, preden smo jih poslali ,da poskrbite, da naše stranke, ki je prejela v dobrem stanju. 2,Običajno ga bo potrebno v 24 urah za www.pgdpobegicezarji.si revizije skladov po tem, ko ste ga plačali vaše naročilo,smo lahko deluje le vaše naročilo, ko finančne revizije, dokončane. 3,Smo samo ladjo in potrdili naročilo.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo. 4,Storitev tranzitni čas, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone. 5,Če še niste prejeli parcel na predvideni čas dostave,prosimo, obrnite na nas,bomo spremljali shippment in replyn vas kmalu.

Povratne informacije

Zagotavljamo visok standard storitev za stranke in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Kakršne koli težave,se nemudoma obrnite na nas.

• Oblika Slog: Oval
  • Priložnosti: Materinski Dan
  • Blagovna Znamka: ourwarm
  • 3: rojstni dan okraski otroci boy