• vrh
  • 15x14CM Večerja Vrečko Z Okrasnih Diamanti Ženske v obliki Srca Verige Ramo Torbe, Ženske Messenger Bag a6632

vrh

Oznake: orlco umetnost gledati, mistang tipko f.o.b., ogledalo skp w176, projektor v300x, šobe vrečko kos, rimljani kopalke, muse happy band, razglednice kawai, ogledalo kape r14.

Velikost izdelka avtorske pravice pridržane---OLAFU VREČKO---QQ--285208566 Trak Dolžine

CM Dolžina(Max.)

15 CM Višina Ročice

CM Višina

14 CM Debeline

6 CM

OPOMBA:

1 , Dimenzije so merjene ročno.Običajno z 0-2 cm toleranca.Nekatere velike in mehko vrečke so lahko celo večje strpnosti.(npr. 50 CM slame vrečke lahko imajo 5 cm toleranca).Prosimo, glejte vrednost velikost tesno.Ne sodnik iz samo sliko, ki lahko zavede.

2 , barva, dejansko vreča se lahko nekoliko razlikuje od slike.Zaradi barve je stvar zelo subjektivni občutek, fotoaparat,lahka okolje in zaslon lahko privede do barvne aberacije.Čeprav smo poskušali naše najboljše, da bi slika enaka kot dejanski izdelek, ne moremo obljubljajo 100% isto.Če vas skrbi, barva je zelo veliko, prosim stik z nami, da bi dobili bolj realne slike in podrobnosti.

3 O trgovini: Običajno lahko kupite neposredno, ladijski promet pristojbina se bo znižala samodejno.Če želite, da bi res velik nakup, lahko pošljete sporočilo, da me.

4 Kliknite, da preverite naše .

O način dostave in čas, vračilo zaščito ,carinskih dajatev, več informacij o nas klik .

• Trdoto: TEŽKO
  • Vzorec Tipa: Pismo
  • Glavni Material: Beaded
  • Slog: Moda
  • Obloge Materiala: Poliester
  • Zunanjost: Odprto Žep
  • Blagovna Znamka: Olafu
  • Oblika: Zavesice
  • Zapiranje Tip: Odprto
  • Spol: ŽENSKE
  • Dekoracijo: Diamanti

vrh

Teče Led Motocikel smerokaze luč za 600 Frecce Moto Led Piscas Moto Clignotant Harley S1000R Avto Fumigator Turn

Počakajte minuto~ Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako na voljo. Na debelo,nudimo popust ali brez izrecnega dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo. Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas. Kako sem lahko spremljali moje stvari? Lahko sledite

vrh

Otrok Kapetan Dekleta Cosplay Superheroj Ms Marvel Carol Danvers Bodysuit Jumpsuit Dekleta Halloween Kostumi za Otroke Podrobnosti Izdelka Paket Vključuje: 1 * KOS OPOMBA: Prosimo, primerjaj podrobnosti velikosti s tvojimi preden se odločite za nakup!!! Namig za izbiro primerne velikosti: 1. Uporabite podobna oblačila za primerjavo velikosti. 2.