• Model Stavbe
  • 15Pcs/Set Dropshipping Montessori Izobraževalne Igrače Piramida Zamenljiva gradniki Večnamensko Možganov Geometrijske Igrače

Model Stavbe

Oznake: eva strani, blok zgraditi, lego walker, otroška igrača ogledalo, izobraževanja otrok, lego ot dropship, pexeso, Blok, obesek piramida, legos sembo blok.

Dragi kupec, dobrodošli na moji trgovini.Podpiramo Dropshipping & trgovini, če jo želite kupiti veliko število proizvodov od nas, prosimo prosto pustite sporočilo, da nas kontaktirate in vam bomo nekaj dodatnega popusta.

Ime:15Pcs/Set Dropshipping Montessori Izobraževalne Igrače Piramida Zamenljiva gradniki Večnamensko Možganov Geometrijske Igrače [Material]: ABS plastika [Color Match]: Kot na sliki [Spol]: Unisex [Starost]: > 3 let stari otroci [Velikost izdelka]: Kot na sliki [Funkcija]: Intelektualni Razvoj Najboljša darila za Starša-Otroka Igre Opomba: *Prosimo, dovolite 0.5 cm napak zaradi ročnega merjenja. *Zaradi razlike med različnimi monitorji, slika morda ne odraža dejanskih barvo elementa,upam, da boste lahko razumeli.

Resnično Fotografije

Priporočam

Dropshipping&Debelo

Vaš Kupec gre na vašo spletno stran in krajev naročila.Svoje mesto v istem vrstnem redu v Naši Trgovini in obdržati dobiček.Prednost:Hitro Dostavo/Nižji Ceni.

Plačilo

Sprejemamo Paypal,Veem,Payoneer,AII glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.Če ne morete prevzem takoj ater dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila je treba opraviti s v 3 dneh.

Dostava

Lahko nudimo več kot 30 vrst hitra Dostava metod, kot so Yanwen, 4PX, YunExpress in DHL, Fedex, EMS, TNT komercialne express.Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je carier in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!Zaradi stanja staleža in čas dfferences, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

Vrnitev&Vračilo

Pišite nam, če ne boste prejeli, vaš paket presegla 45 delovnih dni izključuje vikendi in prazniki, Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori. 0ur cilj je zadovoljstvo strank!STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je carier in izključuje vikendi in prazniki.Tansit časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 60 dni, da se vrnete na to, od datuma prejema.Če je predmet, ki je v vaši lasti več kot 7 dni, se bo štelo, uporablja in NE BOMO kupnino ALI ZAMENJAVO za vas.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in svoje naročilo ID.Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.pgdpobegicezarji.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

Povratne informacije

Vzdržujemo visoke standarde exllence in stive za 100% kupcev satistaction!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.Nemogoče je, da naslov ssues če ne vemo o njih!

• Številka Modela: ae027
  • Vrsta: BLOKI
  • Dropshipping Prednost: Hitra Dostava In Cenejša Cena
  • sledenje: Da,Lahko sledenje vseh poti