• Fantje' Oblačila
  • 2 kosa Kariran Dolg rokav Hoodie Vrh in Raztrgala Luknjo Traper Hlače komplet Za Malčke Fant Obleke

Fantje' Oblačila

Oznake: naravni možganov tablete, naravne veje obroč, nastavite ženska boho chic, pohodništvo 40 l nahrbtnik, prižgal basket ball, majice pozimi kariran, mizica hodniku, igrače spice zveze, mizica dekle gb.

Nova Moda Otroci Fantje Priložnostne Kariran Obleke Obleke!!

Visoka kakovost in nove blagovne Znamke 100%

Glavna Barva: KOT Na Sliki

Novo v Modni Material:Bombaž&Denim

Pozornost plz: Če je vaš otrok je debel, vam priporočamo, da izberete večjo velikost, hvala.Vljudno prosim glejte, da vaši otroci dejansko višino in velikost grafikona pred nakupom/ponudbe.Hvala.

Paket je vključeno: 1x Vrhovi Majica & 1x Traper Hlače

Velikost Grafikona: Oznaka Velikosti Vrhovi Dolžina Bankrot*2 Hlače Dolžina Priporoča Starost 80 36 cm, 28 cm 50 cm 1-2 Let 90 37 cm 29 cm 51 cm, 2-3 Let 100 39 cm 30 cm 52 cm 3-4 Let

110 40 cm 32 cm

55 cm 4-5 Let

120 42 cm, 33 cm

57 cm 5-6 Let

Tam je 2-3% razlike glede na ročno merjenje.

prosimo, preverite merjenje grafikon skrbno preden se odločite za nakup izdelka.

1 palec = 2.54 cm

Prosimo, upoštevajte, da rahlo barva razlika bi morala biti sprejemljiva zaradi svetlobo in zaslon.

Plačilo in Dostava

Mednarodni Kupce Prosimo, Upoštevajte:

Uvozne dajatve, davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške dostave.Te stroške kupca odgovornost.

Prosimo, preverite pri vaši državi carinski urad ugotoviti, kaj ti dodatni stroški bodo pred ponudb/nakupu.

Postavka bo poslano na kupca Ebay naslov za dostavo, LE, zato prosimo, da POTRDITE vašo voljo naslov na Ebay pred plačilo preko paypal.

Ampak včasih mednarodnih dostave je zelo odvisna od Kurirska Podjetja in lokalne navade/dolžnosti.Če ne prejmete vaš element na čas,

se nemudoma obrnite na nas za dodatno pomoč.Hvala vam za vaše razumevanje.

Način Dostave:

Elemente, ki bodo dobavljeni z Hitro Post ,traja 3-7 delovnih dni od odpreme datum.

Shiping Čas:

Vsi predmeti, ki bo objavljeno, da jih v roku 3 delovnih dni (v dneve v tednu - od ponedeljka do petka) plačila se obračunavajo na prodajalca stran

Sprejemamo samo plačila preko PayPal računa.Prosimo, prepričajte se, da imate veljavno/potrjena PayPal račun, preden ponudbe

Vse PayPal Plačila mora biti Potrjena (Ladijski promet in obračun naslovi se mora ujemati)Plačilo je potrebno v roku 7 dni od dneva dražbe, ki se konča

Non-plačilo spora bo automaticcally odprl če popolnega plačila ni prejela po 14 dneh od dražbe.

Vrnitev je sprejeta v roku 30 dni po tem, ko je kupec prejel blago. (Razen izdelane damagement ali misusage).100% denar nazaj Zagotovljena!

Vsi izdelki bodo preizkusili v 100% pred dostavo.Če je predmet, ki je disidirala za obdelavo poštnino Kupec ima do 30 dni od datuma prejema za

izmenjava novo.Vse stroške dostave, za vrnjene izdelke se plača kupec,Prosimo, kontaktirajte nas za povratni naslov

Smo pustili pozitivne povratne informacije za vas po prejemu plačila.Vaše mnenje je za nas zelo pomembno, pozitivne povratne informacije in 5 Rezultat DSR je zelo dobrodošel.

Prosimo, sporočite nam, pred odhodom negativne povratne informacije ali 1 točka 2 točki nizko DSR ali odpreti vse spore v zvezi s Paypal in Ebay, vas prosimo, da nas priložnost, da odpravite vse težave in bomo poskušali naše najboljše, da zadovoljijo svoje potrebe.

Če na katero koli vprašanje, prosimo, da nas kontaktirate preko "Vprašajte prodajalca vprašanje" ,Smo poskušali naše najboljše, da odgovor na vašo e-pošto v najkrajšem možnem času, zaradi velikega obsega dnevnih dohodne e-pošte in časovni pas razlika, bomo morda ne boste mogli odgovoriti na vaša e-pošto takoj.Prosimo, allw 1-2 delovnih dni za nas, da odziv.

Na 28-Aug-18 na 11:26:20 BST, prodajalec dodano naslednje informacije:

• Ovratnik: Turtleneck
  • Ime Oddelka: Otroci
  • Spol: FANTJE
  • Material: Bombaž
  • Blagovna Znamka: Thefound
  • Postavka Vrsta: Kompleti
  • Rokav Slog: Redni
  • Slog: Priložnostne
  • Fit: Ustreza prave velikosti, vzemite običajni velikosti
  • Vzorec Tipa: Kariran
  • Vrste Vrhnjih Oblačil: plašč