• Deklice Oblačila
  • Otroška dekliška oblačila, nazaj v šolo obleke z belo vrh "little miss šole" roza paillette kratek boutique clotheswith lok

€11.60

Oznake: pero šola, dekle, butik, trgovina z oblačili, girlymax 2, primeru pero, malo maven samorog, boutique oblačila dekleta, xiaomi poco x3 nfc 128 gb, lr024n, kmetije boutique girl obleke, halloween pokrivala.

otroška dekliška oblačila, nazaj v šolo obleke z belo vrh "little miss šole" roza paillette kratek boutique clotheswith lok

s ize :3t,4t,5t,6t,7t

Pošiljko

Parcela bo večinoma pošiljajo jih na Kitajskem Post Zraka Pošti(priporočeno Pošto) v 5 delovnih dni, če smo jih imeli na zalogi.To običajno traja 10-25 delovnih dni, da pridejo, ampak v nekaterih državah to morda malo več časa zaradi praznikov oziroma carine, lokalne odpremi učinkovitosti ali drugih razlogov, zato prosim, premisli, preden jo izberite, Če ne želite čakati tako dolgo, prosimo, bodite Express pristojbino, ali se ne da kupiti.Običajno druge kurirske morali samo 3-7 dni.Najprej obrnite na nas, če želite, da ladja po DHL, UPS, EMS, Fedex ali druge kurirske službe.

1.Kitajska post air mail:

Za ruske Federacije ponavadi traja 30~45 delovnih dni

V ZDA, Kanadi običajno traja 10~18 delovnih dni(smo običajno ladja z ePacket če ste iz ZDA:)

Za Avstralija, Nova Zelandija, Singapur ponavadi traja 12~20working dni

Za združeno KRALJESTVO, Francija, Španija, Nemčija, Nizozemska, Japonska, Belgija, Danska, Poljska, Finska, Irska, Norveška, Portugalska, Švica, Švedska ponavadi traja 12~25 delovnih dni,

V Italiji, Braziliji običajno traja 20~30 delovnih dni

Drugih držav, ki običajno traja 15~25 delovnih dni.

2.ePacket

To traja približno 15~20 dni, da ZDA!

3.DHL:

dostava običajno traja 4~7 delovnih dni.

4.Fedex:

to običajno traja približno 4-7 delovnih dni!!

Prevozni stroški ne vključujejo nobenih uvoznih davkov,in kupec, so odgovorni za carine.

Veleprodajnih Storitev

Nudimo veleprodajnih cen, za večino je red!pls nas kontaktirate, če potrebujete kraj večino nalog.

Prijetje & Politiko Vračanja

Okvarjeni izdelek morate povedati, nam v roku 3 dni pritrjena s sliko okvarjeni del.Prosimo, vrnite jo s svoje stroške v roku 1 tedna od trenutka, ko je blago prejel.Bomo poskrbeli za izmenjavo novega za vas na enkrat. (morate vključiti vse originalne predmete, nepoškodovano, v resaleable pogoj, hvala).

Če potrebujete povračilo denarja, samo postavko " s kotacijo cene se povrne.Kupec je odgovoren za ladijskega stroškov dostave izdelkov nazaj.

Povratne informacije

Prosimo vas, da nas kontaktirate pred odhodom Nevtralne ali Negativne povratne informacije.Kot resen in odgovoren prodajalec,, bomo poskušali naši moči, da reši svoj problem.Vaš komentar je zelo pomembno v naši poslovni uspeh.Če ste zadovoljni z nakupom in našimi storitvami, vas prosimo, vzemite si minuto, da pustite nas pozitivne povratne informacije s splošno Podrobna Prodajo Rating (DSR) 5.

Opomba: Ocena pod 5 lahko vodi nas slabo stoji situacija.

• Ime Oddelka: Otroci
  • Rokav Dolžina(cm): Kratka
  • Slog: Priložnostne
  • Rokav Slog: Venčni Rokav