• vrh
  • 500 ml Potovanja Telovadnici, Šport otroci Limone Steklenico Vode Drinkware Kuhinjski elementi, Kolesarjenje, Kampiranje, Pohodništvo Risanka Gourde Moj Prenosni Steklenice

vrh

Oznake: termo aluminijaste steklenice za vodo, aluminij menz, dian hong, vijolična aluminijaste steklenice za vodo, avokado steklenice za vodo, aluminij tesnila steklenice, aluminij steklenica za vodo, aluminijaste Steklenice, aluminijasti pokrovi steklenic, steklenica za vodo šport.

Risanka drinkware Telovadnici Športne otroci Vodnih Steklenice na Prostem, Potovanja Vzorec Aluminija Kuhinja WtcabroeAccessories Steklenica za Vodo

Paket vključuje: 1 x bike otroci, otroci ali moške ali ženske ali odrasli steklenica za vodo

Dostava: 1.Zaradi Politike, prosimo, da nam vaše polno ime, če ste Rusijo.Zahvaljujemo se vam za vaše sodelovanje. 2.Postavka, ki bodo dobavljeni v roku 5 delovnih dni od prejema plačila. 3.Če posel je v hongkongu in na Kitajskem državni praznik, ravnanje čas bi bilo treba odložiti.Prosimo za razumevanje. 4.Če še niste prejeli pošiljko v roku 45 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank.Garancija: 1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od dne, ko ga je prejel.Če je ta postavka je v v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in NE BOMO se VPRAŠANJE, želite VRAČILO ALI ZAMENJAVO. 2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in svoje naročilo,shipping stroški so kriti z obeh kupca . 3. Povrnili vam bomo vaš celoten ZNESEK plačila po prejemu izdelka v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.pgdpobegicezarji.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo. 4.12 mesecev omejena Garancija Proizvajalca za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo. 5.Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA PREDMETE Z VELJAVNOSTI GARANCIJE.Povratne informacije: v Upanju, da nam lahko dober komentar!Vaše mnenje je zelo pomembno za naše poslovanje, razvoj .Smo iskreno vabimo vas, da pustite Pozitivne Povratne informacije za nas, če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo.To bo vzemite si 1 minuto. (WTCABROE) Hvala vam za vašo podporo!!

• šport, pitje steklenico: vodni šport steklenice
  • nosilec za steklenice: prenosna steklenica za vodo
  • bottle bpa free: steklenica iz aluminija
  • Pivske steklenice vode: steklenico infuser