• Model Stavbe
  • Moc ploščice, Ploščica 2*6 3795 Kratek kos DIY razsvetlil blok opeke Združljiv Z Združuje Delcev 100 kozarcev

€7.96

Oznake: moc, lego moc, lego ploščo cesti, lego ploščo, opeke moc, osnovno ploščo, graditi moc, lego plošča set, lego creator, opeke mesto.

Ta izdelek lahko mix barve, naključno ali stranka imenuje mix barve, kraj, da pustite sporočilo ali se obrnite na trgovino opombe!

Večino žita serije

Poreklo: guandong, Kitajska

Na embalaži izdelka: plastične vrečke

Material: nestrupen in brez vonja ABS plastike

Primerna starost: 5 ~65 let

Izdelek vzdrževanje: se lahko očistijo in razkužijo

Posebno pozornost

1. Otroci so potrebne za uporabo izdelka pod domov nadzora;

2. Ne pogoltniti majhen gradnik delcev.

3. Če igrača je poškodovan, prosimo, reciklirajte, it;

4. Izogibajte se blok izpostavljenosti in vlažnosti.

Pomembno: izdelek barva je še vedno ažurira.

Ugotavlja, da kupci

1. Vse blago, ki se prodaja, so strogo pregledani in pakirani za shranjevanje.Ko kupec podpiše za blago, bodite prepričani, da se odpre okno za pregled, preverite količino blaga, in preverite, ali je blago v dobrem stanju.Če imate kakršna koli vprašanja, mi ne bo odgovoren za to.

2. V procesu hitre dostave, včasih se izročitev odloži zaradi nekaterih nujnih primerih, kot so vremena in razmer na cesti.Trgovina obljublja, da pomoč kupec se obrnite in se usklajujejo pravočasno in izročiti blago, da boste čim prej.Če so nezadovoljan občutek, da Kurir, se lahko pritoži na lokalni express company, upam, da kupec lahko razlikujejo odgovorna oseba, hvala.

3. Sestavljeni gradnik igrače so ročno sortiranje in tesnjenje vrečke in včasih je pomanjkanje delov.V trgovini lahko dopolnimo manjkajoče dele za prost, ko kupci kupujejo izdelke znova.

4. Te vrste gradbenih blokov so pakirani v navadni papir, škatle, ki jih express dostava in skrbno, pakirano po naši spletni trgovini.Še vedno je težko zagotoviti, da posamezna embalaža škatle so iztiskani in obrabljene, toda izdelka delih v notranjosti embalaža škatle ne bo poškodovan.

5. Slike vse blago v naši trgovini mora biti v skladu z resnično slike, kot je daleč, kot je mogoče, vendar kot odklon ali soncu lahko povzroči, da nekatere barve razlika med snemanjem.Prosimo, obrnite na našo customer service, da jasno pred nakupom.

6. Priporočljivo je, da otrok, mlajših od 5 let, ki igrajo z velikimi zrni gradnikov, Ker je majhna zrnca deli so enostavno jesti po pomoti in se lahko samo treba dopolniti z spremljajo starši.

• Starostni Razpon: > 6 let
  • Plastika Tip: ABS
  • Blagovna Znamka: jile
  • Material: Plastični

€3.88

Model Stavbe

Magnetni Oblikovalec Konstrukcijski Set Magneti, Magnetni Bloki Model Stavbe Igrača Izobraževalne Igrače Za Otroke Darila Ime izdelka: 4D Mini Magnetni Gradnik Material: ABS Velikost: 3.7-15.6 cm Barva: Naključno Primerno starost: 3 let in zgoraj Uporablja: Izobraževalne igrače za razvoj otrokove domišljije in ustvarjalnosti.

Model Stavbe

[xlmodel]-[po meri]-[49494] Sestaviti Gradnike, Led Osvetlitev Komplet Za Lego 42083 Avto Opeke Igrača Sestaviti Gradnike, Led Luči, Niz, Kit Za Otroke Material: Plastika Plastika tip: ABS Vklop: Manj kot 5 Opis: angleški priročnik Plastični blok oblika: samozapiralni opeke Odprt: Mobile moč, polje baterije, USB hub