• Ure
  • LED Digitalna Budilka Watch Tabela Elektronski Namizne Ure USB Wake Up FM Radio Čas Projektor Dremež Funkcija 2 Alarm

Ure

Oznake: ljubezen tabela watch, veliko lesa, stenske ure, ura led, ura fm radio, budilka radio, pametna ura budilka, budilka fm radio, ura projekta, fm radio, budilka mestno.

69380 tehnični podatki: Material: ABS USB Vhod: DC 5V Svetlobe, Barva: modra,bela FM Frekvence: Od 87,5-108 MHz Projekcija Razdalja: 0.5-5m Prilagajanje Glasnosti: 0-15 ravni Urnem Formatu: 12H/ 24H Svetlosti zaslona: 4 ravni Baterije: 1*CR2032 (priložena) ali DC 5V Paket Seznamov: 1* Projekcija ura 1*CR2032 1* USB kabel 1* Uporabniški priročnik Vsebuje: ***Velik Led mest za prikaz časa, vlažnost zraka in temperatura enostaven in priročen za branje. *** Projekcija funkcija: projekt časa, nastavljiv fokus, 3-raven projekcija svetlost, lahko zavrtite projekcija 180°. *** Samodejno svetlobe-prilagajanje:v tem načinu,na projekcijo lahko svetlost ne nastavi samodejno, glede na inddor svetlost. *** FM radio funkcija: priročnik FM, je listenning čas lahko nastavite, samodejno iskanje postaje. *** Dvojno funkcijo budilka: 2 alarm ure lahko nastavite za vsak dan posebej, tudi nastaviti dremež način. *** V zaprtih prostorih termometer funkcija: v realnem času, prikaz temperature, 12H/24H načinov. *** 4 ravni svetlosti zaslona lahkotreba ročno prilagoditi, kot ga potrebujete. *** Na zaslonu ni posebno napredovalo, ki se lahko uporablja kot ogledalo ličila. *** Vgrajene v pristojnosti off memory funkcija.

• Dolžina: 18.3mm
  • Vrsta Prikaza: Digitalno
  • Vrsta Zaslona: led
  • Blagovna Znamka: Urijk
  • Motivity Tip: Digitalno
  • Slog: Sodobno
  • Premer: 1mm
  • Številka Modela: wt2306
  • Material: Plastični
  • Oblika: Kvadratni
  • Obrazec: En Obraz
  • Širina: 9.5mm
  • Teža: 250g
  • Funkcija: Projekcija
  • Je Pametno Napravo: No
  • Vrsta: Alarm Ure

Ure

Digitalna Budilka, 7 Palčnim Ukrivljen Zatemniti LED Sn Digitalna Ura za Otroke Spalnica, Bela Veliko Število Uro, Snooze Funkcijo

Beli LED ZASLON Z 2 DIMMER S posebnimi ukrivljen LED sn, čas je jasno, da vidite, od multi-angle čez spalnici, dnevna soba kuhinja.Izbirate lahko svetle ali temne. Preprosta, da Delovanje ure je bil zasnovan z absolutno preprostost v mislih, in smo samo pustite tri funkcijske tipke in dve Snap Stikala za to uro, da se zavedaš, vse operacije.Najboljše darilo, digitalna

Ure

Smart APP Bluetooth Zvočnik Z Budilko Multi-funkcijska Digitalna Ura Prenosni Brezžični Zvočnik Za Posteljne Urad Z0311

56694 Priporočam Specifikacija: Material: ABS + PC Izdelek Barva: Bež / Vijolično Roza / Svetlo Modra Vhodna moč: 5 vgrajeni 2000mA litijeva baterija Velikost izdelka: 75X85X86mm Smart oddelek: 1. Downloadable APLIKACIJE mobilne nastavitve 2.Bluetooth zvočnik 3. Otrok / Dijakov / Študentov Spanja Usposabljanje 4.