• Igrače & Hobiji
  • 44 Kosov Otroke, Mini Kuhinja Igrača Za Kuhanje Lonec, Ponev, Otroci Pretvarjajo, Kuhar Igra Igrače Simulacije Kuhinjski Pripomočki, Igrače Otrok Darilo

Igrače & Hobiji

Oznake: lesene igrače, kuhinja orgle, kuhinjsko perilo shranjevanje, torta dekor orodje, ul kuhanje, komplet kuhinja utensil, g. lutke, 7 stopnje torto stojalo, otrok igrača, escurreplatos cocina.

44 Kosov Otroke, Mini Kuhinja Igrača za Kuhanje Lonec, Ponev, Otroci Pretvarjajo, Kuhar Igra Igrače Simulacije Kuhinjski Pripomočki, Igrače Otrok Darilo Opis: Kos: 10pcs, 15pcs, 24pcs, 44pcs Opomba: Brez originalno barvo polje, uporabimo PE ali mehurček vreča za nahrbtnik, da je dobro in ga varujejo tudi.Ne skrbite. 44 Kosov Otroke, Mini Kuhinja Igrača za Kuhanje Lonec, Ponev, Otroci Pretvarjajo, Kuhar Igra Igrače Simulacije Kuhinjski Pripomočki, Igrače Otrok Darilo Opis: Kos: 10pcs, 15pcs, 24pcs, 44pcs Opomba: Brez originalno barvo polje, uporabimo PE ali mehurček vreča za nahrbtnik, da je dobro in ga varujejo tudi.Ne skrbite.

• Funkcija 4: Kuhinja Hrane, Igrač
  • Material: Plastični
  • Vrsta: Kuhinja Igrače Set
  • Blagovna Znamka: zuuton
  • Funkcija 7: Izobraževalne igrače, razsvetli opeke, DIY Bloki Set
  • Plastika Tip: ABS
  • Razvrstitev: KUHINJA
  • Funkcija 9: Darilo igrače za otroke, darilo za rojstni dan igrače, darila igrače za otroke
  • Opozorilo: Ne jesti
  • Funkcija 1: Kuhinja Igrače Set
  • Številka Modela: Mini Kuhinja Kuhanje
  • Funkcija 5: DIY Pretvarjamo, Igrajo Sadje za Rezanje
  • Funkcija 6: Simulacija Kuhinjski Pripomočki, Igrače Set
  • Funkcija 2: Pretvarjaj Se Igra, Igrača
  • Lestvica: 1
  • Funkcija 8: Božično darilo novoletno darilo igrače darilo za Rojstni dan igrača
  • Funkcija 3: Pretvarjaj Se Kuhati Igra, Igrača
  • Starostni Razpon: > 3 let

• Adenahmad87

The child is happy. Led 5 weeks to Portugal. Arrived all very well.

• Www RuslanB

It came quickly, slightly less than with thought, everything is good, only there are small scuffs on the kettle and a pan, packed in a pupyrku thick layer (hot))

• Sabuhi 19

perfecto todo