• Doma Dekor
  • Konj Ogledalo Creative 3D Crystal Akrilna Trdna Stenske Nalepke za dnevno sobo, TV Ozadju Stenske Nalepke za Dekoracijo Sten

Doma Dekor

€30.67

Oznake: 3d ogledalo nalepka, stiker steno, 3d ogledalo, spalnica dekor konj, miracullum stenske nalepke, sova nalepka, črni konj akril, 3d akril ogledalo dekoracijo, satja steno, televizija enota stenski dekor.

Debelina:2 mm,lahko prilagodite velikost sami.

Prosimo, izberite ustrezno velikost glede na vaše potrebe

Opomba: 1. O velikosti, 1-5 cm napaka je normalno, 2. 3d stenske nalepke pripadajo prilagojene proizvode, Ko je plačilo, ki je uspešen, 5 dni pošiljki, prosimo, bodite potrpežljivi, 3. Morda malo okusa, je normalno, Prezračevanje okus nekaj časa izginejo . 4. Glavna slika je največja velikost.Izberite pravo velikost, glede na vaše potrebe, Ladijski promet:

*Vsi predmeti, ki bodo dobavljeni v roku 5 dni po prejemu plačila

*Predvideni čas dobave (razen ob koncu tedna in prazniki):

(1) Približno 7 do 14 delovnih dni, da: ZDA;

(2) O 7 do 20 delovnih dni za: Avstralija, Kanada, velika britanija;

(3) O 9 do 30 delovnih dni za: Francija, Španija, Grčija, Norveška, Švedska, Belgija, Irska, Nemčija;

(4) Približno 25 do 60 delovnih dni, da: vse druge države.

*Čas dostave je ocenjena in ne more biti 100% zagotovljena.

Povratne informacije:

*Ko boste dobili element, prosimo, preglejte in se prepričajte, da ste dobili točno tisto, kar ste plačali za.Ko boste zadovoljiti z našimi izdelki in storitve, prosim, pustite pozitivne povratne informacije za nas in bomo naredili enako za vas.

*Če imate občutek, da imaš element, ki je drugačen od tistega, ki ste jih naročili, ali če je prispel poškodovan ali če niste zadovoljni z postavke iz katerega koli razloga, prosimo, Obrnite na nas in mi bomo poskušali naši moči, da reši vse težave.Vljudno prosimo, kontaktirajte me pred vsako dejanje.

Pišite NAM:

*Ne oklevajte, da nas kontaktirate kadarkoli in za kakršnokoli vprašanje, sporočilo ali prek e-pošte, vam bomo odgovorili v roku 24 ur

*Zavezujemo se, da bomo vaše 100% zadovoljstvo strank.

Naš cilj je, da poskrbite, da ste srečni kupec in prijetno nakupovanje pri nas!

• Material: Akril
  • vzorec: 3D Nalepke
  • Slog: Evropa
  • Tema: Živali