• Lutke & Plišaste Igrače
  • CP/Fairyland Minifee Chloe BJD Lutke 1/4 Dekliško Žogo Spojen Lutka Visoko Modo Hobi Zbiranje Daril za Dekleta Fairyland

Lutke & Plišaste Igrače

Oznake: moški bjd oblačila, bjd minifee, prada, vrečko chlo, din lutka, cp vojaške, 13 bjd lutka, prerojeni, bjd fotografija, pameten fant lutka.

1. Moč ekipe: osredotočanje na BJD lutka za več kot 10 let, vključevanje v r&r, oblikovanje, proizvodnjo in prodajo; Ima izvirno višji slikar, modelers, salon, make-up umetnik, iz oblikovanje, design, na plesni, oblikovanje, brušenje, ličila, nato pa za oblačila oblikovanja in proizvodnje do več sto delovnega postopka, kot so šivanje, modeliranje vseh zaključenih izkušeni obrtniki, predstavila svoj BJD lutka vsak slog je edinstven in zelo estetske vrednosti umetnosti. 2. Izbranih visoko kakovostnih snovi vira: izbrane visoko kakovostni smolo, lepe in gladke, udoben na dotik. 3. Lepe tri-dimenzionalni ličila: strokovno ličila ekipa, napredno čisto priročnik spray pero tehnologije, ustvariti veren nežna ličila! 4. Spremenljivke, modeliranje DIY: prilagodljiv sklepov, močno plastičnost, različnih delih je mogoče pretvoriti na voljo in POZICIJO;Lahko spremenite tudi ličila, oblačila, oči, las in styling. 5. Osebno prilagajanje: ročno, glede na vaše zahteve, prilagodite svoje izključneBJD lutka. 6. Izvrstno darilo embalaža: blagovna znamka uradni lepe embalaže polje, darilo novo sfero, bolj lepo in dostojno.

Informacije o izdelku

Ime:Chloe Velikost:1/4 41 cm Material:Izdelan z uvoženo smolo materiala,EU SGS identifikacijo.Sestavine: Nude/Nake lutka, Privzeto oči 1 par, Magic Goba 1 kos, Gline Možnosti [doplačila]: Freestyle Soočiti Freestyle Telo zardevanje, Lasulja, Obleke, Čevlji

PS: par oči, ki so vključeni kot darilo za vsako punčko, najbolj oči so akril tisti, majhen del njih so stekla turistov.Lahko pride majhnih zračnih mehurčkov, neenakomeren kolorit, postavljeno šiv linij in grobe površine zaradi characterstics iz strojene ali prilagodite kože smolo.Naročilo, spremembe, menjave in ali odpoved Ni bila sprejeta šele po plačilu, je bila potrjena.Da klavzulo, ki bodo sprejete acquiescently ko prejemu vašega naročila,vas prosimo, da ga bo vaš nakup le, če ste popolnoma razumeti težave, navedene zgoraj, se lahko zgodilo.

Zakaj izbrati nas

Chloe Velikost:

Višina: 41 cm Vodja obod: 18,5 cm Vratu obod: 7,0 cm Širina ramen: 8.0 cm Bankrot: 16,5 cm Pas: 12 cm Boki: 19 cm Roko dolžina: 12 cm Noge dolžina: 20 cm Stopala dolžina: 5.5 cm Stopala širina: 2.0 cm Zrkla: 14 mm

1.Dostava Čas dostave je o 10-60 delovnih dni, ki jih na Kitajskem Post,5-10 delovnih dni po EMS, 10-20 delovnih dni z Letalom.Izberete lahko tudi pošiljke, ki jih DHL ali FedEx.Mi bomo poskušali naše najboljše, da bi predmet, ki prispejo pravočasno.Kot kurir,vreme in lokalne običaje,morda včasih to bom z zamudo.Vaše razumevanje bo zelo cenjeno. 2.Plačilo Sprejemamo plačila s Alipay ali Paypal tukaj.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI. 3. Garancija 12 Mesecev garancije od nakupa datum.Morate stik z nami PRVIČ, preden se je vrnil okvarjen element za številko RMA in povratni naslov navodila.Kupci, ki so odgovorni za stroške prevozov na ladjo element nazaj,in bomo plačali za poštnino za zamenjavo.V warrenty ne velja v primeru nepravilne uporabe ali slučajno škodo. 4.Povratne informacije Kupec je eary potrditev, bodo zelo cenjeni po prejemu artiklov.Ker vaše mnenje je zelo pomembno, da se naša podjetja razvoj.smo iskreno vabimo vas, da pustite negativni povratne informacije za nas, če ste zadovoljni z našimi izdelki andservices.Prosimo, da nam s Petimi zvezdicami,ima zelo ključnega pomena za nas.Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom koli negativna ali nevtralna povratne informacije.Delali bomo z vami rešiti vse težave.Hvala vam za vaše razumevanje. 5.Druge Politike Nismo odgovorni za kakršno koli po meri ali dajatve, uvozne dajatve.Bomo zapustili POZITIVNE POVRATNE informacije po prejemu plačila.Prosimo, kontaktirajte nas takoj, če niste zadovoljni s točko, ko ga prejmete.Vsa sporočila bomo odgovorili v roku 1 delovnega dne.Če ne prejmete naš odgovor, vljudno prosim resent vaš email in bomo odgovor, da boste čim prej.Resne Kupce Samo!Prosimo, da ponudbo le, če se strinjate z vsemi pogoji.

• Oblačila Možnost: BJD Oblačila Za Lutke Dodatno Zaračunavajo
  • Darilo Za: BJD Lutke Za Dekleta
  • Dimenzije: 41 cm

• Moyaveronichka

Gorgeous doll, definitely recommended! Her faceup is lovely. Thank you for the gifts!

Lutke & Plišaste Igrače

L. O. L. PRESENEČENJE! 2020 Nova Velika Sestra Lutka Glavo Z Izvirno Telesa Deli Igrač Dekle, Darila, Igrače, Zeleno, Vijolično Rdeče Belih Las Glave

moda sestra lutka igrače Moda Velika Sestra Lutka Glavo Z Izvirno Telesa Deli Igrač Dekle, Darila, Igrače, Zeleno, Vijolično Rdeče Belih Las Glave Redkih Zbiranje Igrač 22 sklepov lutka igrača Vzhodni Beauty Princess Azija Obraz Kitajski, Klasični Slog, Dekle Lutka Igrača Belo Telo 22 Sklepov Premično Vitko Telo Slika Igrača DIY Glavo Pogosta

16 cm Romantično Porcelanasta Lutka italijanski Triangel Model Klovn Lutka Valentines Doma Dekor Desk Okraski