• vrh
  • Jeseni, Pozimi Toplo Plišastih Nepremočljiva Otroci Dež Čevlji Fantje Dekleta Baby Gumijaste Škornje Mehko PVC Sneg Škornji Otrok Dež Čevlji CSH789

vrh

Oznake: otrok dež čevelj, otroško dež copati otroci, kinder dež čevlji, air mesh sandali, visoko vratu jersey boy, x dež čevlji, otrok rainboot, otroci dež pošto, otroci dež čevlji rainboots, botas dež čevlji.

Prosimo, da preverite naše velikost grafikon spodaj.Prosimo, izberite velikost glede na " DOLŽINA STOPALA ".

Našli stopala dolžine ki jih potrebujete, nato pa najti ustrezno NAS VELIKOSTI za izdelavo naročila.

Opombe: ZDA ali EUR VELIKOST ni standardne mednarodne.Paket brez čevljev polje.

VELIKOST GRAFIKONA BeckyWalk ZDA velikost ni standardnih dimenzij, priporočljivo, notranji dolžina = stopala dolžini +(1 ali 1,5 cm) NAM VELIKOST 5.5 / 6 7 / 8 9 / 9.5 10.5 / 11 11.5 / 12 13 / 1 2 / 3 Notranja Dolžina(cm)

Vložek Dolžina 14 15 16 17 18 19 20 Stopala Dolžina (cm)

Pete do Prstov 13 14 15 16 17 18 19 Za široka stopala, Prosimo, izberite eno številko večje.

• Sezona: Pomlad/Jesen
  • Zapiranje Tip: Slip-On
  • Postavka Vrsta: Čevlji
  • Boot Višina: GLEŽENJ
  • Pete Vrste: Ravno s
  • Modni Element: obliž
  • Podplat Materiala: PVC
  • Blagovna Znamka: BeckyWalk
  • Boot Tip: Rainboots
  • Ime Oddelka: Otroci
  • Obloge Materiala: PVC
  • Zgornji Material: PVC
  • Toe Obliko: Krog Toe

• Gulnaz1974

Boots fire. Bright and cute. Nosochek, however, barely worked, but now norms. Not yet dressed on the street. Later I will add as in the sock. Thank you.

• Bhazard2

Суперские! Спасибо продавцу, быстрая доставка)

vrh

FLAMINGO, Jesenski in Zimski Modni Športni Čevlji z Visoko Qality Kavljem& Zanke Anti-slip otroci Čevlji za Dekle Brezplačno dostavo 82B-GB-0901