• Video Nadzor
  • Mini Baby Monitor IP Kamera Samodejno Sledenje HD 1080p Zaprtih prostorih Doma Brezžično omrežje Wifi Kamera Varnostni Nadzor CCTV Kamere

Video Nadzor

Oznake: babi swing, telefon doma, baby telefon, wifi, fotoaparat secur, babyphon, video baby monitor podofo, Eyoyo, baby interkom, avdio baby monitor, baby monitorji monitor.

Opis:

S tem 1080p pan in tilt fotoaparat, ga lahko na daljavo govoriti in poslušati svoje otroke, za vaš dom, svoje otroke in vaše hišne ljubljenčke z YCC365 PLUS app. ( Opomba:fotoaparat deluje z vtič, ne baterijo )

AI Wifi Lastnosti Fotoaparata

* Omamljanje FULL HD 1080P, 2.0 MP video.

* Full HD 1080P ločljivosti pri 25fps.

* Inteligentni Sledenje za natančno spremljanje.

* Močan 6 kos IR-Led diode za nočno opazovanje območje do 32ft.

* Hitro QR kode za dostop in daljinsko ogled na YCC365 PLUS APP za tako iOS in Android.

* Vrhunsko dvosmerni zvoka z vgrajenim mikrofonom in zvočnikom.

* Vgrajeno Micro SD spominsko kartico, sposoben shranjevanje do 64GB posnetkov(SD NE VKLJUČUJE).

* Podpora Amazon Cloud Storitev(s 30-dnevno brezplačno poskusno).standard/premium AWS načrtov(potrebovali dodatno plačilo).

* 85° širokokotni objektiv ponuja 360° Panoramski pokritost.

Full HD Baby Kamera

In vam nudi visoko kakovost, prijeten slike, ne zamudite vsako podrobnost

Mini Varnostne Kamere

Super slim,je odlično in občutljivo Wi-Fi, kamera za spremljanje vašega otroka, starejšega, hišni ljubljenčki, varuška in zaposlenih.

Samodejno Sledenje fotoaparat bo samodejno sledenje v telo, ko Človekovih je deteted.(lahko odprete ali zaprete ta funkcija v APP)

Prilagodljiv 355" Pan & 135" Nagib: Več Kota Zajeti

Gre s široko rotacijski kot.Y ou lahko ogledate več del vašega doma z enostavno pan in tilt za nadzor na daljavo.

Dvosmerni Audio Z Vašega Otroka

S tem fotoaparatom boste lahko slišali in pogovor z njimi enostavno.Skupaj za vašega ljubimca in nego, ne glede na to, kako daleč greš.

IR Cut In Night Vision

Lahko tudi preverite, ali je vaš otrok, ki imajo sladke sanje ponoči na vaš mobilni telefon.

Oddaljeni Pogled Preko IOS In Android Mobilne Naprave, PC Kadarkoli in Kjerkoli

Življenjski tok lahko dostopate preko iOS/Android mobilne naprave APP

• Zaslon Velikost Zaslona: NOBEN

• Thegasparilla