• Deklice Oblačila
  • Jeseni dekleta kombinezon Novo Otrok Kavboj Splošno Baby Fantje in Dekleta Zahodni Slog Enega Kosa Hlače

Deklice Oblačila

Oznake: kavbojski klobuk usnje, vrh zimski kombinezon fantje, tla zimski kombinezon, kombinezon fant pozimi huppa, zimski kombinezon boy, pletene zimski kombinezon boy, moda zimski kombinezon boy, kavbojski klobuk človek, ZAHODNI, boot kavboj.

1) Prosimo, da spremljate svoj paket iz:17track neto .com

2) Če zamuda za vaše naročilo, prosite me za podaljšanje/podaljšanje naročilo časa, preden odprete spora.Najlepša hvala.

3) prosimo, upoštevajte svoje polno ime in polni naslov, ali pa parcele, se bo vrnil.Zelo pomembno za Rusijo parcele

4) Če niste prepričani katera velikost, bi morali izbrati, mi prosim povejte svojo težo in višino in druge meritve, če veš, da bom lahko svetoval najboljšo velikost

2.DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

3.Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4.če ste naročilo nad $300 mi lahko pošljete po EMS/DHL/TNT/UPS z brezplačno ,vendar morate pustite sporočilo o tem.ali pogodbo z nami .ali bomo poslali po poti, se odločite.

5.če niste prejeli element nad 60 dni (brizal nad 90 dni), lahko zahtevate vračilo denarja

Plačilo:

1) Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI na www.pgdpobegicezarji.si.

2) imate 3 dni, da igrajo po ste naročilo uspešno.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova znova.Prosimo, pošljite e-pošto na www.pgdpobegicezarji.si za pomoč.

Vrnitev & Vračilo:

1.Če so kakršne koli težave z našimi izdelki,se Obrnite na nas, preden se je vrnil, ali odprite spora.Kontaktirali vas bomo v 24hous.

2.Vse iterms nam morate vrniti v prvotno stanje, ali bomo zavrne, da bi nadomestila.

Vir Nazaj:

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

Vir Nazaj:

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

• Vzorec Tipa: Trdna
  • Fit Tip: Svoboden
  • Fit: Ustreza prave velikosti, vzemite običajni velikosti
  • Zapiranje Tip: Gumb Letenje