• Model Stavbe
  • KAZI 510Pcs Potegnite Nazaj Funkcijo dirkalnika gradniki Pustolovec Džipi Tehnika Mehansko Športna Vozila Model Igrače Darila

Model Stavbe

Oznake: blok zgraditi, lego vlak, jeep wrangler, avto lego tehnika, lego tehnika voiture, lego tehnika, sembo knjiga, legoe tehnika avto, blok tehnika, moški sluban.

Ni lego izdelek, vendar se lahko uporablja skupaj z lego gradniki

Dobrodošli v naši trgovini, Uživajte vaše nakupovanje!

IZDELEK INFOAMATION:

Ime Izdelka:Dirkalnika Gradniki

Certifikat: 3C

Izdelek Package: Brez Original Škatle(Št Polje)Pakirani tudi v zaprti Torbi!!!

Opomba: uporabimo PE ali mehurček vreča za nahrbtnik, da je dobro in ga varujejo tudi.

Prijazno Opozorilo:Vsebuje majhne dele, ni dovoljeno otroke mlajše od 3 let!!!

Primerna starost:5 let gor Material:Okolju prijazen ABS plastike; Visoke kakovosti ,ki je združljiv z drugimi blagovnimi znamkami opeke Modle: 1set blok in podrobno navodilo, Velikost Izdelka:Prikaži v podrobnosti fotografije (Velikost lahko 2 cm / 1 inch netočnost zaradi roko ukrepa)

IZDELEK SLIKE:

NASVETI

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.Na debelo,vam bomo ponudili popust.Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.

PLAČILO

1.Sprejemamo Alipay na www.pgdpobegicezarji.si. 2.Lahko tudi plačilo preko Paypal 3.Vsa plačila se sprejemajo preko varnostnih plačilnih procesor DEPOZITNI.4.Plačilo mora biti vložen v 3 dneh po mestu naročila.

POŠILJKO

1.Naročila se obdelujejo pravočasno plačilo po preverjanju. 2.Smo le ladja potrdila, da naslov, Pls preverite, ali je vaš naslov, se mora ujemati vaš prejemnika naslov. 3.Storitev Tranzitni Čas, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo.Predvsem v času turistične sezone. 4.Če še niste prejeli naročilo v roku 60 dni od plačila, pls obrnite na nas.Bomo spremljali dostava informacije in odgovor, da boste čim prej.

POVRATNE informacije

1.Če ste prejeli vaše naročilo blaga v dobrem stanju, bi vam bili hvaležni, če bi lahko pustite nas 5-STAR POZITIVNE POVRATNE informacije. 2.Pls stik z nami prvič, če niste zadovoljni s točko, ko prejeta, vam bomo ponudili zadovoljivo rešitev, preden vaš dopust kakršne koli povratne informacije ali spor, Hvala za vaše prijazne razumevanje!

• Funkcija 3: Božično darilo darilo igrače otroci darilo za rojstni dan za otroke
  • Originalna Pakiranja: Niso Vključeni(če potrebujete polje,se prosimo obrnite na prodajalca)
  • Plastični Blok Oblika: Samozapiralni Opeke
  • Funkcija 2: Izobraževalne igrače Za otroke