• vrh
  • 60/72/100/120PCS Dvojno Konico Čopiča flomaster Fine Linijskih Akvarel Art Označevalcev Za Barvanje, Risanje Slikarstvo risal označevalcev

vrh

Oznake: čopič marker nasvet, očes risanje, barve, akvarel, čopič marker, čopič peresa označevalcev, čopič, svinčnik tombow, finokolor risal označevalcev, pro alkohola marker, super crayola nasveti, siva krtačo kaligrafsko pero.

★DVOJNO NASVETI: Ščetke nasvet za senčenje in kolorit; 0,4 mm fina točke nasvet za izris in podrobnosti.Tako boste dobili obe barve krtačo označevalcev in barvita, lep obloge pen, ki so lepo umetnost pisala za otroke in odrasle.

★EDINSTVENE BARVE: Tisti, dual označevalcev peresa so 100 živahne barve in so označene z nasvet tipa.Kot nalašč za črke, kaligrafija, šolski rokovnik, den list, list linij, upoštevajte, skica, knjige, pisma, beležke, extra fine line, koledar.

★DOBRO PACKAGE: Naše dvojno konico čopiča & fine linije peresa nastavite pridejo v PP Paket.Za uporabo v šolo, potovanje ali se uporabljajo v dom in pisarno.

★VISOKE KAKOVOSTI: Vse dlake in fineliner delo tudi brez preskoči ali črnila pretok vprašanje,črnilo hitro suši in ne madeže.To je odlično darilo in dodatek za umetnike, študente, otroci, in več za umetnost in obrt, oblikovanje itd.

Obleko barva: 60/72/100/120 barve

• Package Količina: 60/72/100/120PCS
  • Številka Modela: KML-LC120
  • Embalaža: Set
  • Vrsta: Umetnost Marker
  • Barva Količina: 120 barve
  • Blagovna Znamka: kemila
  • Žiga: No
  • Izbrisljivi Ali Ne: No

• Morenindebell

Very well packed. It's arrived perfect. It's to give away and I'm gonna look great. Great shopping!!

• Arantxa Carboviosques

Very good high quality Dumons and very striking colors