• Domov
  • vrh
  • Brezplačna Dostava 100 KOZARCEV/Veliko FTTH H-07 SC UPC Single-Mode Fiber Optic Hitro Priključkov FTTH SM Optičnih Hitro Priključek

Hitri ogled

10

vrh

Brezplačna Dostava 100 KOZARCEV/Veliko FTTH H-07 SC UPC Single-Mode Fiber Optic Hitro Priključkov FTTH SM Optičnih Hitro Priključek

€70.22 €59.68

Oznake: esc250d, 100 hitro conector apc, conector ftth, priključek svjetlovodni, ubnt, fiber patchcord, mikrotik usmerjevalnik, conector sc upc, hitro priključek apc huawei, conector upc.


  • SKU: w512

Uspešnice

Opis

1. FTTH projekta uporabni

2. Polje installable

3. Vstavite izgubo, Ne več kot 0,5 dB

4. Kovine V-oblike votlini dobro delo v visoke in nizke temperature

5. Namestitev manj kot 1 minuti

6. Zanesljiv in vrhunsko optično zmogljivost

7. Kabel Natezni preizkus v skladu z Telcordia GR-326-OR

Dodatni podatki

  • Blagovna Znamka: Joinwit
  • Poreklo: CN(Izvora)
  • Vlakna Tipa: En Način
  • Postavka Dolžina: 1m
  • Združljiv: TP-link
  • Certificiranje: NOBEN
  • Velikost: 10*10*10
  • Tip Konektorja: SC/UPC
  • Številka Modela: SC/UPC h-07

Mnenja in ocene (0)

Podaj mnenje

12345

€26.52

vrh

UPORABLJA HW ONU GPON Echolife HG8240 4 omrežna vrata polno Gigabit vlakna, optična oprema

Prosimo, Nekako vedeli Dobrodošli v SeeMe Technology Co., LTD Opomba: Prosimo, kontaktirajte, če imaš BOM seznam, ali ne bi mogel najti del številk iz naše spletne trgovine.Smo ob veliko park, ki ni mogel prenesti vse od njih na spletu. Hvala vam za izbiro SeeMe Technology Co., LTD Plačilo: Depozitni Storitev Če ste na nekaj vprašanj

Pridružite Se Naše Novice