• vrh
  • Novorojenček Tuš kopalna Kad Očesa Rack Podporo viseči mreži Sedež Anti-slip za Kopalnico AN88

vrh

Oznake: kopalnica sedež, Rack 19, čokolada brivnik, flis jumpsuit z zadrgo, 108 mala, kopel sedež, za kopeli in savne, kopel krat, 1u prenosni rack ohišje, kopalnica roza.

telo,td,th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a{ color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } Novorojenčka Tuš kopalna Kad Očesa Rack Podporo viseči mreži Sedež Anti-slip za Kopalnico AN88

Značilnosti:

Iz trajnega materiala,ni nobene škode za kožo.

Vodo, filtracija je hitro in enostavno, da se posuši

Podpora otroške glave in vratu udobno.

Pomoč novi starši in dojenčki v času kopeli za roke-brezplačno kopanje.

Pri uporabi, prosimo, da kopalne podporo v plastični bazen, dodajte vodo primerne temperature,nato pa dal otroka na kopanje podporo za kopanje.

Specifikacija:

Material:ABS Očesa: bombaž

Nosilnost: 15 kg(To se lahko uporablja za dojenčke do 15 kg)

Velikost:o 60x25cm

Obvestilo:

Dejanska barva se lahko nekoliko razlikuje od slike zaradi različnih spremljanje in luči v očeh

1x Dojenček Kopanje Podporo

Mi Ladje po vsem Svetu (Razen v nekaterih državah in APO/FPO).Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.Bomo poslali paket iz Kitajske preko zraka post.Čas dostave je odvisen od Ladijskega Prevoznika, Carinski in po Odpremi cilj in drugih dejavnikov.Večina paketi lahko prejeli v 20 delovnih dni (4 tedne).Glej spodaj za dostavo čas zbiranja kvantitativnih podatkov:

Sprejemamo Email zahtevke za vračila v roku 7 delovnih dni od prejema vašega naročila.Če je predmet, ki je v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in ne bomo se vprašanje, želite vračilo ali zamenjavo.Če ne boste zadovoljni, ko prejmete predmet, ga vrnite v roku 7 dni za zamenjavo ali denar nazaj.Prosimo, kontaktirajte nas za vrnitev vodnik, preden ste jo vrne.Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in svoje naročilo ID.Če je predmet, ki je poškodovan v 3 mesecih, vam Bomo poslali nadomestno brez dodatnih stroškov, ali ponuditi nadomestilo po tem, ko smo prejme okvarjenega izdelka.Če element je v okvari po 3 mesecih, se še vedno lahko pošljete nazaj k nam.Poslali vam bomo novega, ko prejme okvarjenega izdelka.Vendar boste morali plačati dodatne ladijski promet pristojbina.Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.pgdpobegicezarji.si!Če ste zadovoljni z našim izdelkom in storitvijo, prosimo, da nam pozitivne povratne informacije s 5 zvezdicami pregled, ki je za nas zelo pomembno.Bomo zelo cenim, če lahko pustite vaš pravi občutek tukaj.Če niste zadovoljni s predmeti ali naše storitve, prosimo, obrnite na nas pred odhodom koli povratnih informacij, se bomo odpravili takoj, hvala vam!Prosimo, da Sporočilo nam od 9:00.do 18:00. (GMT+8) od ponedeljka do sobote .Če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, da sporočilo nam in nam dajejo možnost, da vam pomagamo.Vsa sporočila bomo odgovorili v roku 1 delovni dan (razen praznikov na Kitajskem).Če ne prejmete naš odgovor, vljudno prosim ponovno pošljete sporočilo in vam bomo odgovor, da boste čim prej.Opravičujemo se za pozen odgovor, za praznike (vključno nedelje).

• Vrsta: Kadi
  • Vzorec Tipa: Trdna
  • Starostna Skupina: Dojenčki
  • Številka Modela: 183035
  • Material: Plastični
  • Starostni Razpon: 19-24M

• Sensor71

Item as described, quick delivery.

vrh

Risanka Baby Tuš Kad Zložljiva Otroška Kad z Kljuke Non-Slip Novorojenčka BathSeat Dojenčka Kopel Podporo Blazine Mehko Blazino

Kupec je Pokazal Risanka Prenosni Baby Tuš Kad Pad Non-Slip Kad Mat Novorojenčka Varnost Varnost Kopel Podporo Blazine Zložljivo Mehko Blazino Specifikacije: Tkanine, ki: lycra + sendvič Polnilo: uvožene delci hrane, približno 0,5 mm so pretočnost, lahko iztiskani, preobratu učinek, je dobro.Dimenzije: kot opis slike Pakiranje velikost: 560x340x100mm/22.05x13.38x3.94in

vrh