• vrh
  • Moški Polnjenje prek kabla USB Torba Crossbody Prsih Vrečko Za Moške Anti Theft Prsih Pasu Paket Potovanje Messenger Vrečke Enotni Traku Nazaj Vrečko

vrh

Oznake: kamera za stativ, torba ženske, vrečko prada, prsi bag anti theft, vrečko rami, zlato gucci vrečko, big crossbody, vrečko moški rame, stick usb, vrečko weixier.

Moški Rami USB Polnjenje Crossbody Prsih Bag Anti Theft Prsih Pasu Paket Kratek Izlet Messenger Vrečke Enotni Traku Nazaj Vrečko

Lastnosti: 100% Čisto Nov & Visoke kakovosti.Material: Slog 1: Oxford,Slog 2: PU Usnje Vrsta Izdelka: Moški In Ženski Rami.Barva: kot slike prikazujejo .Velikost 1(Oxford Krpo) : 16*7*33 cm Ramenski trak :125*7 cm (nastavljiva dolžina).Velikost 2(Pu Usnje) : 16*5.5*34 cm Ramenski trak :135*7.5 cm (nastavljiva dolžina).

Opozorilo: 1. Je morda nekoliko razlika v barvi, zaradi računalnik, nastavitve zaslona. 2. Z razliko metoda merjenja, prosimo, dovolite 1-3cm v velikosti odklon (1 cm=0.39 palca).Hvala za razumevanje!!

1. Če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, prosim, pustite vaše pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic .in 5 zvezdic za podrobno oceno vašega naročila.

2. Če ne boste zadovoljni naše porducts, pls obrnite na nas pred pusti negativne povratne informacije, ali pa podrobno oceno .Zagotavljamo vam bomo 100% slove vsak problem za vas.

1. Priprava Čas: potrebujemo 2-3 delovnih dni za pripravo vaše naročilo glede na naših številnih naročil vsak dan.

2. Brezplačna Dostava Po Celem Svetu.

O Carinskih Dajatev

V obravnavo naših kupcev koristi, Smo prisiljeni, da ladja vaše naročilo za redne pošte.Prosimo za razumevanje, vendar pa carine je izven našega nadzora, ne moremo jamčiti, št davek, pristojbino, in ne prevzemajo nobene davčne pristojbine.Vendar bomo vračilo plačila za express dostava(če ste plačani) na vaš račun v roku 24 ur.Smo iskreno se opravičujemo za morebitne nevšečnosti to lahko povzroči vas.

Naše spletne trgovine ne prodajo, ki temelji na njihovih odličnih modelov in preverjene zanesljivosti.Tako je kakovost zagotovljena.Prav tako smo QA ekipo, da preizkusite svoje naročenih izdelkov sta deluje pravilno, preden so pakirani in poslali.Vendar pa morate, da potrdite svojo obleko velikosti skrbno pred nakupom ( velikost, meritve bodo pokazali v nadaljevanju posamezne elemente ).

Attent : ne moremo sprejeti izmenjavo ali odpoved po vaše naročilo je bilo poslano.

Naslednje informacije so potrebne, ko boste odražajo težave:

*Številko naročila

*Element je SKU število

*Slike z napako .

Če imate kakršno koli vprašanje v zvezi s politiko vračanja, vas prosimo, da nas kontaktirate!

Če ne boste 100% zadovoljni s kakovostjo vašega nakupa, od Shinside, ga lahko vrnete ali izmenjava elementov v roku 30 dni od dobave datum.

Zahteve: 1. Predmeti, ki jih prejmete v roku 30 dni od dobave datum. 2. Predmeti, ki jih prejmete nerabljeni, nepoškodovani in v originalni embalaži. 3. Vrnitev ladijski promet pristojbina se plača kupec.

• Torbice Tip: Moški Ramo Torbe
  • Notranjost 4: Notranja Reža Za Žep
  • Priložnosti: Vsestranski

• Thi Nhan2006