• vrh
  • Nov Original EMMC04G-M627 BGA 4SLO izvajajo programe eMMC ver 5.1 EMMC04G M627

Nov Original EMMC04G-M627 BGA 4SLO izvajajo programe eMMC ver 5.1 EMMC04G M627

Oznake: emmc, emmc, usb, otrok plesno obleko, boben kick pedal, otroci oblačila sklop dekleta jeansa, mislec, dvojno korito, pomivalno korito jekla, h2, očala taghezekiah.

== HRX Elektronov Store ==

=O nas=

Smo vodilni v online e-distributerji in BOM rešitve.

Če kupite večjo količino, nas prosimo kontaktirajte, in bom ponudi ugodna cena.

Če ne morete najti izdelek, ki ga potrebujete, se obrnite na nas, mi vam bo dala ponudbo, ponujamo one-stop naročila storitve.

=Plačilnih=

1. Pred izvedbo plačila, poskrbite, da bo vaš plačilni račun, ki je na voljo.

2. Vsa plačila morajo biti dogovorjena v roku 7 dni od prejema izdelka.Če si res ne more plačati, se najprej obrnite na nas in pomagali vam bomo rešiti težavo.

3. Če imate kakšne posebne zahteve glede podrobnosti projekta, prosim, pustite sporočilo v vrstnem redu.

=Pošiljko=

1. Mi lahko ladja izdelka na svetu.

2. DHL, FedEx, TNT, UPS, EMS, China Post, hong kong Post so na voljo.

3. Po prejemu plačila, element, ki bo poslano v roku 3 dni.

4. Ko bo plačilo, prosimo poskrbite, da je vaš naslov za dostavo in kontaktna telefonska številka pravilna.

5. Boste lahko spremljali status izdelka na spletni strani po pošiljko.

=Povratne informacije=

1. Ker vaše mnenje je zelo pomembno, da se naš razvoj, če ste zadovoljni z našimi izdelki in storitve, smo iskreno vas vabimo, da nas pusti z dobre povratne informacije(5 zvezdic) ,najlepša Hvala za vaš čas.

2. Naš načrt bo ostalo enako povratne informacije po vaši pozitivne povratne informacije.

3. Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom negativne povratne informacije ali odpiranje vseh sporih na mestu, in bomo poskušali naše najboljše, da odpravite težavo.

Najlepša hvala za vašo podporo in vam želim prijeten dan!

• Vrsta: Mnogi vidiki
  • Obratovalna Temperatura: mednarodni standard
  • stanje: Nova
  • Napajalna Napetost: mednarodni standard