• Uhani
  • Otrok 925 Srebro Sijoče CZ Srčkan Cvet Hoop Uhani Baby Dekle Ženske Lepe Huggies Stranka Uhan Darilo Nakit E224

Uhani

Oznake: trendy modni uhani, trendy zlitine uhani, preja trendy uhani, trendy izjavo uhani, ovalni trendy uhani, trendy najstniki, uhani, trendy beaded uhani, trendy barve uhani, zapestnice trendy uhani, trendy zlati uhani.

Odpremo In Ravnanje:

1. Naročila so odposlana v roku 2-5 delovnih dni po plačilu se izbrišejo, razen naročil, ki so v petek do nedelja in pravne počitnice.

2. Prosimo zagotovite, da je naslov za dostavo, vam na vaš www.pgdpobegicezarji.si račun.,nismo odgovorni za naslovnik neznan naslov.

Povratne informacije:

1. Zadovoljstvo strank je naša glavna naloga.Vsi izdelki so preverjene kakovosti.

2.Vaše mnenje je zelo pomembno za nas, si vzemite nekaj sekund za vaše mnenje, če ste zadovoljni z našimi izdelki ali storitvami.

3. Prosimo, kontaktirajte nas pred odhodom nevtralno(3 zvezdice) ali negativna(1-2 zvezde) povratne informacije.Bomo poskušali naši moči, da reši problem in dopust vam srečno nakupovanje razpoloženje tukaj.

• Številka Modela: EH224
  • Spol: Dekleta
  • Blagovna Znamka: sunnyyou
  • Velikost (Dolžina * Širina): 20 mm * 15 mm