• Orodja
  • 100 kozarcev/set P80 Inverte Plazma Rezalnik za Rezanje s Plazmo Potrošni Rezanje Baklo dodatna Oprema Šoba Nasveti Elektroda CNC Dropshipping

Orodja

Oznake: slaščice šoba, cnc plazma, agencija roke glock, plazma rezalnik, cnc usmerjevalnik, šobe tiskalnega vložka, plazma rezalnik potrošni, plazma rezalnik cnc stroja, P80, p80 plazme baklo.

Ocenjeno varilni tok: 100A

Max Rezanja: 40 MM

Uporablja trenutni: 80A

Model: P80

barva:Srebrna

Material:baker

velikost:1,5 mm

Vsebina Paketa:

50* šoba

50* elektrode

Samo zgoraj paket vsebine, drugih proizvodov, ki niso vključeni.

Opomba:

Svetloba za fotografiranje in različnih prikaže lahko povzroči barvo elementa slika malo drugačna od prava stvar.Merjenje dovoljena napaka +/- 1-3 cm.

• Številka Modela: P80
  • TIG: Varjenje
  • Uporaba: 80A trenutno
  • Varjenje: TIG
  • P80 Inverte Plazma Rezalnik Za Rezanje: P80 Inverte Plazma Rezalnik za Rezanje šoba
  • TIG Varjenje: za varjenje
  • Certificiranje: NOBEN
  • Orodje Garniture: TIG Varjenje

• Crazymcp580

Pure quality

• Kotenokluda86

It was very long-42 days. Looks like the quality is bad, let's see a little later in the case. From the original is distinguished by the electrode without a brass core inside, instead of it a square washer. The nozzles seemed to be sharpened by a blunt cutter on the lathe. No marking.

• Jmario641

Order came quickly but not enough two nozzles a electrode one extra

• Eu Eu 123

As in the description

• El Gerardon 224

Excellent everything is according to published, satisfied with my purchase.