• vrh
  • Poroka Rumena Umetnosti Drevo Blackout Zavese za dnevno Sobo, Drevo, Veja Vzorec za Zavese za Spalnico Hiša Dekoracijo W-HM277B *ST

vrh

Oznake: spalnica furnitur, umre zavese, kitajska zavese, zavesa za živo soba, koralni zavese, zavese tiyana, zavese stranka, spalnica, Zavesa, moški luksuzni zavese.

1 - Samo Surovine .To pomeni, da boste morali šivati štirih strani, v svoji državi, ali pa sami.

2 - cena samo za 1 kos ( plošča ) / Til in Zavese, ki jih prodajajo Ločeno.

3 - Izključitev: Kljuke,Tieback , tassel, biseri . . . .

4 - W = Širina običajno zavesa je širina = 2-krat Zavese palice ali železnici.H = Višina brezplačno za prilagajanje, Max je 2.65 metrov.

Če želite spremeniti velikost , potem pa prosim pustite sporočilo pod vaše naročilo .

Metode Obdelave:

Samo Material

(Brez Zdravljenja) Rod Žep Kljuke Vrh Pull Naguban Trak Kovinski Grommet /

Obroč Vrh

KUPEC KAŽEJO

SEZNAM IZDELKOV

W = Zavesa je Širina:

Zavese širina=2xA (2 kos palice ali kolotek).Za celotno okno,dve očesi, so bolje .

H = Zavesa je Heigth / dolžina :

Okna Zavese, Dolžina=B/C/D( do vas)

Skladbe: Ukrep od konca poti, da vaš izbrani končno točko.Predlagamo vam, da izberete " Pull Naguban Trak / 4 Sponki Hook "

P ole: Merite od vrha palico, da vaš izbrani končno točko.Predlagamo vam, da izberete " Grommet Vrh / Rod Žep "

Q1 .Lahko jo prilagodite velikosti zame?

-- Da, sem lahko.Če imate posebne zahteve o velikosti, prosimo, da stik z mano .

Če želite spremeniti dolžino, prosim, pustite sporočilo, poljubne dolžine Manj kot 260cm .

Q2 .Je cena za en kos ali dva kosa zaveso?

-- Cena Za En Kos / Eni Strani .Če potrebujete dveh kosov, prosimo, izberite Količino, 2, ko oddate naročilo.

Q3 .Moram plačati za davke?

-- Različne države imajo različne politike .Uvozne dajatve, davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške dostave.Ti stroški so kupci " odgovornost.

Q4 .Ali obstaja številko za sledenje za moj predmet?

-- Da, lahko damo številko za sledenje, da boste enkrat naročilo je bilo poslano ven, in boste lahko dobili podrobnosti stanje naročila pod vaše naročilo podrobnosti.

V5 .Koliko načinov plačila vam pomoč?

-- Sprejemamo Alipay in drugih Depozitni.Trenutno lahko plačate z Paypal, Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi in bančno nakazilo.Več možnosti plačila bodo na voljo na www.pgdpobegicezarji.si v prihodnosti.

Nasveti

• Prosimo, dovolite 3-10 cm devition zaradi obrobljanje.

• Vsi elementi so resnične streljanje.Vendar, različnih monitorjev lahko povzroči barvah, da se nekoliko razlikujejo.

PLAČILO

Plačate lahko s pomočjo Boleto, Visa, MasterCard, QIWI, Western Union, Maestro debetno kartico, WebMoney in bančno nakazilo, in tako naprej.

SHIPPMENT

Ko postavite naročilo ,vam Bomo poslali izdelek v roku 3-7 dni, ko je vaše plačilo, je končan.Vedno uporabite www.pgdpobegicezarji.si Standardna Dostava / China Post Registrirani Letalski Pošti.

POVRATNE informacije Vaše povratne informacije so zelo pomembne za nas.Prosim, pustite pozitivne povratne informacije in 5 zvezdic, če ste zadovoljni z našo opremo in storitve.Če niste zadovoljni s predmeti, ki ste jih naročili, prosimo, obrnite na nas pred odhodom negativne povratne informacije.Bomo lahko s skupnimi močmi rešiti vse težave.Vsak problem, samo, obrnite neposredno na nas.Sporočilo Trgovec: cn1519033946jawx (David)

Kako naročiti:

Kako, da pustite sporočilo:

• Vzorec Tipa: KRŠKO
  • Tehnika: Tkanine
  • vzorec: Drevo Blackout Zavese 85% Svetlobe, Sence
  • Vrsto Namestitve: Zunanja Vgradnja
  • Format: Vrv
  • Funkcija: Translucidus (Senčenje Stopnja 41%-85%)
  • Številka Modela: W-HM277B
  • Uporablja Okna Vrsto: Francosko Okno
  • Blagovna Znamka: tiyana
  • Lokacija: Okno
  • Material: Poliester / Bombaž
  • Vrsta: Zavesa
  • barve: bež, roza
  • Nasvet 1: Prodamo v kosih, ne v parih
  • Odpiranje in Zapiranje Menija: Levo in Desno Biparting Odprta
  • Obdelava Dodatki Stroški: Izključena
  • Uporaba: Doma
  • Slog: Pastorala
  • Nasvet 2: Predlagamo, 2 kosa za eno okno

• Peace Offf

Everything is perfectly sewn, look great.

• Watson Valera De Sousa

Beautiful blackout curtains as shown in picture. Good quality fabric (both front and back) and excellent packaging. Seller customized length, was very responsive and pleasant. Highly recommend!

• ClemenciaYoocruw

awesome curtains!

• Adrianne Eighteen

awesome curtains!