• Igrače & Hobiji
  • 1Pcs Diecast Kopač Model Avtomobila Mehanske Kopač Model 1:60 v Rumeno Fantje, Igrače, Avto Igrača Avto Model Novo Leto Darilo za Otroke

Igrače & Hobiji

Oznake: kopač otrok, zlata kopač, escavator kovin, kopač kovin, lego escavator, pošast tovornjak majica, baby boy kopač, pošast tovornjak majica s kratkimi rokavi, rc rock crawler nepremočljiva, žerjav plastike.

1 kos Diecast Kopač Model Avtomobila Mehanske Kopač Model 1:60 v Rumeno Fantje, Igrače, Avto Igrača Avto Model Novo Leto Darilo za Otroke Funkcija: 100% popolnoma nova in visoke kakovosti super igrača za svoje otroke, otroška mala partner Specifikacija: Material: Plastika Avto Velikosti: Prikaži kot slike (različne Vrste Imajo Različne Velikosti) Barva: kot na sliki kažejo, Starostni Razpon: Nad 3 let 1 XCar (4 Design, prosimo, oglejte si slike) opomba: Zaradi razlike med različnimi monitorjev, posnetek morda ne odražajo dejansko barvo izdelka.Obstajajo lahko nekatere odstopanje zaradi ročnega merjenja.Otroci so v spremstvu odrasle osebe.

• Opozorilo: hranite stran od ognja
  • Ladja/Pomorsko Plovilo: Drugo
  • Značilnosti: diecast
  • Črtna koda: No